Web Sürümüne Geç

  Şehitlerimize adıyoruz

  Şehitlerimize adıyoruz
  Pazar 07.09.2015

  Fatih Terim karşılaşma sonrasında oyunculara ve taraftara teşekkür etti. "İddiamız olduğu sürece pes etmek yok" diyen Terim, Hollanda zaferini şehitlerimize adadı

  Letonya maçı sonrasında çok eleştirilen Fatih Terim kazandıkları için mutlu olduğunu söyledi, taraftara ve futbolculara teşekkür etti. "Oyuncularım çalıştığımız her şeyi sahaya yansıttı, nasıl çalıştıysak öyle oynadık. Hatta daha da iyi olduğumuz dönemler oldu. İddiamız olduğu sürece pes etmek karakterimizde yok" diye konuştu.

  BERABERLİK YETİYOR
  Terim bu galibiyetle Çek Cumhuriyeti maçında beraberliğin kendilerine yettiğini de ekleyip, "Beraberliği mi isteriz, hayır. Ancak bu bir avantaj. Bunu böyle görmek lazım" ifadesini kullandı. Terim, "Letonya maçı sonrasında açıklamalarınız olacaktı" ifadesine dün geceki terör eylemi nedeniyle "Gerek yok" cevabı verdi.

  HOLLANDA İYİ TAKIM

  Hollanda ile bir taktik maçı oynadıklarını belirten Terim şunları söyledi: Bugün perşembe gününden iyi miydik? Hayır. Perşembe bugünden kötü müydü? Hayır. Bazen sonuçlar ilginç oluyor. Sonuçları böyle değerlendirmek gerek. Umut olduğu sürece savaşırız. Turnuvaya gitmek istiyoruz. Zaferi şehitlerimize adıyoruz.

  TERİM İLE 57. ZAFER
  Fatih Terim dün Milli Takım'ın başında 114. maça çıktı. Üç dönem görev yapan Terim 57. galibiyetini Hollanda önünde yaşadı. Başarılı hoca 28 kez yenildi, 29 kez de berabere kaldı. 173 gol atıldı, 123 gol yendi.
  Etiketler Futbol, Fatih Terim
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN