Web Sürümüne Geç

Platini, Konya'ya mı gelecek?

Platini, Konya'ya mı gelecek?
Pazartesi 05.10.2015 19:25

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Vekili Nihat Özdemir, "Futbolda şike" davasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın beraatinin istenmesiyle ilgili, "Kararı savcı değil hakim verir. Savcı teklif etti, hakim 9 Ekim'de kararı verecek" dedi.

Özdemir, Gaziantep Üniversitesi'nde katıldığı söyleşinin ardından açıklamalarda bulunda. Futbolda şike" davasıyla ilgili görüşlerinin sorulması üzerine Özdemir, "Savcı beraat istedi. Karar cuma günü. Karar çıkmadan konuşmak doğru değil. Netice olarak kararı savcı değil hakim verir. Savcı teklif etti, hakim 9 Ekim'de kararı verecek" ifadelerini kullandı.

"PLATİNİ KONYA'YA GELEBİLİR"
UEFA Başkanı Michel Platini'nin Türkiye'yi ziyaret etmesi durumunda, kendisiyle bir görüşme yapıp yapmayacağı yönündeki soruya da Özdemir, "13 Ekim'de biliyorsunuz İzlanda ile Konya'da maçımız var. Platini'nin o maça gelip gelmeyeceği konusunda henüz bize haber gelmedi. Ben de o gün Konya'da olacağım. O, UEFA'nın başkanıdır, ben de TFF Başkan Vekiliyim. Ortam olursa tabii ki konuşurum, niye konuşmayayım?" cevabını verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN