Web Sürümüne Geç

Sneijder'e de takıldı

Sneijder'e de takıldı
Çarşamba 07.10.2015 18:37

Galatasaraylı milli oyuncu Yasin Öztekin, Hollanda'nın Türkiye'nin rakibi olmadığını belirterek, kendi oyunlarına bakacaklarını ve istedikleri sonuçları alıp gruptan çıkacaklarını söyledi.

2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Çek Cumhuriyeti ve İzlanda ile karşılaşacak olan A Milli Takım'da çalışmalar sürüyor. Galatasaray'ın ve A Milli Takım'ın yıldız oyuncusu Yasin Öztekin, bu akşam saatlerinde gerçekleşen antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Herkesin çok istekli olduğunu söyleyen Yasin Öztekin, "İki maçı da kazanmak amacımız. Çek Cumhuriyeti çok agresif ve iyi oynayan bir takım. Ama ben istediğimiz oyunu sahaya yansıttığımız sürece iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyorum. Bizi Hollanda'nın durumu ilgilendirmiyor. Biz iyi oynayıp, iyi mücadele edip Türkiye'ye galibiyet hediye etmek istiyoruz dedi.

"İNŞALLAH 3 PUAN ALACAĞIZ"
Bazı maçlarda iyi mücadele etmedikleri için puan kayıpları yaşadıklarını belirten Yasin, "Grup aşamalarına iyi başlangıç yapmadık. Daha sonra Fatih hoca ile bu durumu futbolcularla beraber konuştuk ve düzelttik. İyi oynamadığımız maçlar oldu ama bunları iyi analiz ederek düzelttik. Zaman zaman bireysel hatalar ve iyi mücadele etmediğimiz için puan kayıpları yaşadık. Ama bunları şimdi düzelttik inşallah 3 puan alacağız diye konuştu.
Hollanda'nın Türkiye'nin rakibi olmadığını söyleyen Yasin, Sneijder ile de Avrupa Şampiyonası hakkında konuştuklarını ve bazen şakalaştıklarını söyledi. Öztekin, kendi oyunlarına bakacaklarını ve istedikleri sonuçları alıp gruptan çıkacaklarını dile getirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN