Web Sürümüne Geç

Yeniden hesap etsinler

Yeniden hesap etsinler
Çarşamba 08.10.2015

Portakallar: "Türkiye mutlaka hata yapacak. Sonunu getiremezler." Arda Turan: "Puan kaybetsek bile biz gidiyoruz. Ayrıca Kazakistan'a da başarılar diliyoruz"

Milli yıldız Arda Turan, önceki gün Milli Takımımızın gruptan çıkamayacağını iddia ederek "Türklerin ayağı kayacak. Bu işi sonuna kadar götüremezler" diyen Van Persie ve Wesley Sneijder'e cevap verdi. "Hesaplarını iyi yapsınlar. Puan kaybetsek de gidiyoruz" ifadesini kullanan Arda, "Şampiyonaya gitmeye uzun zaman sonra yaklaştık. Şu an ipler bizim elimizde" şeklinde konuştu. Takımda herkesin çok öz verili çalıştığını belirten ve hiçbir takımın kendilerinden üstün olmadığını kaydeden ay-yıldızlı oyuncu, "Hak ettiğimizi alacağız. Avrupa Şampiyonası'na gidince imajımız düzelecek" dedi.

Blind'e e-mail göndermesi
Arda, Hollanda Milli Takım hocası Blind'in Çekler'in hocasına attığı e-mail'e de göndermede bulunmayı ihmal etmedi: "Biz de Hollanda karşısında Kazakistan'a başarılar diliyoruz. Çek Cumhuriyeti'ne de başarılar diliyoruz. Önemli olan sahadaki başarı. Cumartesiyi iple çekiyorum."
Etiketler Futbol, Türkiye, Arda Turan
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN