Finale gidiyoruz

Finale gidiyoruz
Cumartesi 21.05.2016

A Spor’a konuşan Fatih Terim, G.Saray-F.Bahçe finaline sahne olacak Türkiye Kupası’nın çok önemli olduğunu belirtip, “Milli Takım olarak maçı seyredeceğiz” dedi

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, yarın oynanacak İngiltere maçı öncesi A Spor'a açıklamalarda bulundu. Ay-yıldızlı ekibin durumu ve perşembe günü G.Saray ile F.Bahçe arasında oynanacak kupa finali hakkında konuşan Terim, şunları söyledi:

Türkiye'de konmuş iki kupadan ki Süper Kupa'yı da koyarsak üç kupadan biri Türkiye Kupası'dır... Böyle baktığımızda kupa önemlidir ki orada olmasının sebebi kampımızın da denk gelmesi. Bu demektir ki, biz de Milli Takım olarak maçı seyretmeye geliyoruz.

Finalde Türkiye'nin iki güzide takımı oynuyor, artı oyuncularımızı da alıp beraber kampa döneceğiz maçtan sonra. Finalde nasip olursa biz de olmak istiyoruz.

30 puanla grubu kapatan, uzun zamandır yenilmeyen bir İngiltere var. Hazırlık maçlarını imkan olsa hep yüksek kalite ile oynamayı isterim. Biz açıkçası çok hazır değiliz.

Görmediğim oyuncuları da görmek istiyorum. Avrupa Şampiyonası hazırlıkları devam ederken adil bir şekilde kimin daha iyi olduğunu bu maçlarda göreceğiz.

Bilet satışı sürüyor
Milli Takım'ın İngiltere'yle deplasmanda oynayacağı hazırlık maçı için satılan biletlerin dağıtımı sürüyor. TFF'den yapılan açıklamada Manchester kentinde yer alan City of Manchester Stadyumu'nda oynanacak maça bilet alan ve yurt dışında yaşayan taraftarlar için bilet dağıtımına, stadyumda kurulan C - Grey Otopark'ta devam edildiği bildirildi.
Etiketler Futbol, TFF, Türkiye, Spor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN