Aslanlar gibi oynadık

Aslanlar gibi oynadık
Pazartesi 23.05.2016

Fatih Terim yenilgiden değil ama oyundan memnun, “Kazanmak için oynadık, insanları mutlu etmek istedik ama olmadı. Zor takımlarla maç yapmaya devam edeceğiz”

Milli Takımlar Futbol Direktörü Fatih Terim, oyuncularını mücadeleleri için tebrik etti. "İngiltere ile her yerde zor ama burda daha zor. Bu yenilgi burda kalmalı. Diğer taraftarla sıçramamalı" ifadelerini kullanan tecrübeli çalıştırıcı, "Böyle fırsatları değerlendirmeliyiz. Kötü gol yememeliyiz. Takımımdan memnunum. Birçok aksaklığa rağmen oyuna ortak olduk. Dünyanın en pahalı liginden olan oyuncularla milli takımımız başa baş, dişe diş mücadele etti. İngilterenin grupta 3 gol yediğini düşünürsek bu kadar pozisyon bulmamız daha anlamlı olur" dedi. Usta hoca şöyle devam etti:

Makus talihimiz sürüyor
"Kazanmayı istiyorduk her zamanki gibi. Bu kazanma bizi 13. sıradan daha yukarıya taşırdı. Ama alacağımız galibiyetlerle bunu telafi edeceğiz. Yürekli bir oyun oynadık. İngiltere ile oynadığımız için çok mutluyum. Bu güzel atmosferin bize bir şeyler katacağını düşündük. Çünkü EURO 2016'da benzeri rakiplerle karşılaşacağız. Böyle maçlar almaya devam edeceğiz. Makus talihimiz sürüyor. Hakem hataları da her zaman oluyor."
Etiketler Futbol, Fatih Terim
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN