Türkiye'nin EURO 2016 fikstürü

Türkiye'nin EURO 2016 fikstürü
Pazartesi 23.05.2016 22:01

A Milli Takımımızın, tarihinde dördüncü kez mücadele edeceği Avrupa Şampiyonası Finalleri olan EURO 2016'nın maç programı belli oldu.

A Milli Takımımız, İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan ile birlikte D Grubu'nda yer aldı. Millilerimiz, D Grubu'ndaki ilk karşılaşmasını Hırvatistan ile 12 Haziran Pazar günü TSİ 16.00'da başkent Paris'teki Parc Des Princes Stadı'nda oynayacak. İkinci maçında 17 Haziran Cuma günü TSİ 22.00'de Nice'in Allianz Riviera Stadı'nda son şampiyon İspanya'nın karşısına çıkacak ay-yıldızlılar, gruptaki son karşılaşmasında ise 21 Haziran Salı günü TSİ 22.00'de Lens'in Felix-Bollaert Stadı'nda Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak. Grup maçları sonunda gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar ile en iyi üçüncü olan dört takım son 16'ya kalacak.
Karşılaşmaların TSİ 16.00, 19.00 ve 22.00'de başlayacağı EURO 2016 Finalleri'nde maç takvimi şu şekilde:

1. maçlar: 10-11-12-13-14 Haziran
2. maçlar: 15-16-17-18 Haziran
3. maçlar: 19-20-21-22 Haziran
İkinci tur: 25-26-27 Haziran
Çeyrek final: 30 Haziran-1-2-3 Temmuz
Yarı final: 6-7 Temmuz
Final: 10 Temmuz

EURO 2016 FİKSTÜR

A Grubu Fikstürü (Fransa, Romanya, Arnavutluk, İsviçre)
10.06.2016 22:00 (Stade de France - St. Denis) Fransa - Romanya
11.06.2016 16:00 (Stade Bollaert-Delelis - Lens) Arnavutluk - İsviçre
15.06.2016 19:00 (Parc des Princes - Paris) Romanya - İsviçre
15.06.2016 22:00 (Stade Velodrome - Marsilya) Fransa - Arnavutluk
19.06.2016 22:00 (Stade Pierre Mauroy - Lille) İsviçre - Fransa
19.06.2016 22:00 (Stade de Lyon - Lyon) Romanya - Arnavutluk

B Grubu Fikstürü (İngiltere, Rusya, Slovakya, Galler)
11.06.2016 19:00 (Stade de Bordeaux - Bordeaux) Galler - Slovakya
11.06.2016 22:00 (Stade Velodrome - Marsilya) İngiltere - Rusya
15.06.2016 16:00 (Stade Pierre Mauroy - Lille) Rusya - Slovakya
16.06.2016 16:00 (Stade Bollaert-Delelis - Lens) İngiltere - Galler
20.06.2016 22:00 (Stade Geoffroy Guichard - St. Etienne) Slovakya - İngiltere
20.06.2016 22:00 (Stade de Toulouse - Toulouse) Rusya - Galler

C Grubu Fikstürü (Almanya, Ukrayna, Polonya, Kuzey İrlanda)
12.06.2016 19:00 (Stade de Nice - Nice) Polonya - Kuzey İrlanda
12.06.2016 22:00 (Stade Pierre Mauroy - Lille) Almanya - Ukrayna
16.06.2016 19:00 (Stade de Lyon - Lyon) Ukrayna - Kuzey İrlanda
16.06.2016 22:00 (Stade de France - St. Denis) Almanya - Polonya
21.06.2016 19:00 (Parc des Princes - Paris) Kuzey İrlanda - Almanya
21.06.2016 19:00 (Stade Velodrome - Marsilya) Ukrayna - Polonya

D Grubu Fikstürü (İspanya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, TÜRKİYE)
12.06.2016 16:00 (Parc des Princes - Paris) Türkiye - Hırvatistan
13.06.2016 16:00 (Stade de Toulouse - Toulouse) İspanya - Çek Cumhuriyeti
17.06.2016 19:00 (Stade Geoffroy Guichard - St. Etienne) Çek Cumhuriyeti - Hırvatistan
17.06.2016 22:00 (Stade de Nice - Nice) İspanya - Türkiye
21.06.2016 22:00 (Stade Bollaert-Delelis - Lens) Çek Cumhuriyeti - Türkiye
21.06.2016 22:00 (Stade de Bordeaux - Bordeaux) Hırvatistan - İspanya

E Grubu Fikstürü (İtalya, Belçika, İrlanda Cumhuriyeti, İsveç)
13.06.2016 19:00 (Stade de France - St. Denis) İrlanda Cumhuriyeti - İsveç
13.06.2016 22:00 (Stade de Lyon - Lyon) Belçika - İtalya
17.06.2016 16:00 (Stade de Toulouse - Toulouse) İtalya - İsveç
18.06.2016 16:00 (Stade de Bordeaux - Bordeaux) Belçika - İrlanda Cumhuriyeti
22.06.2016 22:00 (Stade Pierre Mauroy - Lille) İtalya - İrlanda Cumhuriyeti
22.06.2016 22:00 (Stade de Nice - Nice) İsveç - Belçika

F Grubu Fikstürü (Portekiz, İzlanda, Avusturya, Macaristan)
14.06.2016 19:00 (Stade de Bordeaux - Bordeaux) Avusturya - Macaristan
14.06.2016 22:00 (Stade Geoffroy Guichard - St. Etienne) Portekiz - İzlanda
18.06.2016 19:00 (Stade Velodrome - Marsilya) İzlanda - Macaristan
18.06.2016 22:00 (Parc des Princes - Paris) Portekiz - Avusturya
22.06.2016 19:00 (Stade de France - St. Denis) İzlanda - Avusturya
22.06.2016 19:00 (Stade de Lyon - Lyon) Macaristan - Portekiz

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN