Terim'in gözü kulağı onda!

Terim'in gözü kulağı onda!
Perşembe 26.05.2016

A Milli Takım’ın hocası, Burak Yılmaz için işi sıkı tutuyor, yıldız futbolcuyu özel programla Fransa’ya hazırlıyor

ARA transfer döneminde Çin ekibi Beijing Guoan'ın yolunu tutan Burak Yılmaz, sakatlığı nedeniyle yeni takımında pek fazla şans bulamamıştı. Bu durum A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'i tedirgin ederken, tecrübeli hoca işini sıkı tuttu. Çin'deki öğrencisi için nisan ayında fizyoterapisti Erdem Yörükoğlu'nu bu ülkeye yollayan Terim, Burak'a bir de özel program uygulattı.


MİLLİ TAKIM ANTALYA'DA TOPLANIYOR
Fransa'da gerçekleştirilecek olan 2016 Avrupa Şampiyonası (Euro 2016) hazırlıklarını sürdüren A Milli Futbol Takımı, bugün Antalya'da bir araya gelecek. İngiltere maçından sonra üç gün izin verilen Milliler, pazar günü Karadağ ile oynanacak hazırlık karşılaşması için kampa girecek. Karadağ maçını yine ATV naklen ekranlara getirecek.

CLK Elektrik'ten Milliler'e destek
CLK Boğaziçi Elektrik, 10 Haziran'da başlayacak Euro 2016'da mücadele edecek A Milli Futbol Takımı için kampanya başlattı. TFF ile birlikte organize edilen kampanyada, aylık 350 TL'lik elektrik faturası ödeyen abonelere indirimin yanı sıra A Milli Takım formalarının da bulunduğu 5 farklı hediye paketi armağan edilecek.

Etiketler Futbol, TFF, Burak Yılmaz
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN