Web Sürümüne Geç

  Türkler bitti demeden bitmez

  Türkler bitti demeden bitmez
  07 Eylül 2017, Perşembe Güncelleme: 00:37

  Spor Bakanı Bak, “Bizimkilerin kuralı bu” dedi ve ekledi: “Hırvatistan engelini aştık. İzlanda ve Finlandiya sınavlarını da geçip, Dünya Kupası’na gideceğiz” “Çocuklarımız çok iyi mücadele etti. Bize büyük bir gurur yaşattılar. Yolumuza devam ediyoruz”

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, A Milli Takım'ın önceki gece Hırvatistan'ı 1-0 mağlup ettiği Dünya Kupası eleme maçıyla ilgili konuştu. Eskişehir'deki karşılaşmayı yerinde takip eden Bakan Bak, ay-yıldızlı futbolcularımıza övgüler yağdırdı. Finaller yolunda önemli bir engeli aştıklarını belirten Osman Aşkın Bak, "Ukrayna maçı sonrasında da demiştim; '3 maç daha oynayacağız.' Maçlar oynanmadan bitmiyor. İnşallah İzlanda ve Finlandiya sınavlarını da geçip, 2018 Dünya Kupası'na gideceğiz" dedi.

  ÖVGÜLER YAĞDIRDI
  Futbolcuların Hırvatistan karşısında çok iyi mücadele ettiğini de kaydeden Bakan Bak, sözlerini şöyle tamamladı: "Hepsini tebrik ediyoruz. Bize büyük bir gurur yaşattılar. Yola devam diyoruz, en son Türkler bitti demeden hiçbir şey bitmez; bizimkilerin kuralı bu."

  İPLER ELİMİZDE
  Hırvatistan galibiyeti ile puanını 14'e çıkaran A Milli Takım, Dünya Kupası Finalleri yolunda umutlarını artırdı. Ay-yıldızlı ekibimiz, İzlanda ve Finlandiya ile oynayacağı maçları kazanması halinde büyük avantaj elde edecek. Milli Takım, rakiplerinin de birbiriyle oynayacağı karşılaşmalar göz önüne alındığında grupta ikinciliği garantilerken, birinci

  Yükleniyor