Benim üzerimden Milli Takım’ı vurmayın!

Benim üzerimden Milli Takım’ı vurmayın!
Çarşamba 11.09.2019

Şenol Güneş “Biz bu yola birlikte çıktık. İyi günde, kötü günde birlikte olmalıyız. Bunu bozmak için nifak tohumu ekenler var. Şiddeti ve nefreti ikinci plana atalım.” şeklinde konuştu.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, bitiş düdüğünün ardından bir hayli mutluydu. Moldova deplasmanından 3 puanla ayrılmanın önemli olduğunu vurgulayan tecrübeli hoca, "Önemli eksiklerimiz vardı. Ancak sahada görev alan herkes elinden geleni yaptı. Fiziksel anlamda iyi olan bir rakibe karşı oyun üstünlüğü bizdeydi. Kalemizde fazla pozisyon vermediğimiz gibi hücumda da etkiliydik ve net fırsatlar yakaladık" dedi. Güneş, sözlerine şöyle devam etti: "Maçtan önce söylediğim gibi 3 puanı güzel bir futbolla almak istiyorduk. Bunu da başardık. Kazanmak için baskılı oynamak zorundaydık. İlk yarıda bulduğumuz gol de bizi rahatlattı. Burada bizi desteklemeye gelen taraftarımıza da teşekkür ediyorum. En başından bu yana yanımızda olan Türk halkını utandırmadığımız için mutluyum. Umarım kalan maçlardan da galibiyetlerle ayrılıp, halkımıza yeni sevinçler yaşatırız. Artık ekim ayında Arnavutluk ve Fransa ile oynayacağımız kritik karşılaşmaları düşüneceğiz."

BU GOLE ŞAPKA ÇIKARILIR
İrfan'ın yerine 80. dakikada oyuna giren Yusuf Yazıcı, kısa süre sahada kaldığı maça damgasını vurdu. 88. dakikada sahneye çıkan yıldız futbolcu, rakiplerine rağmen önüne açtıktan sonra ceza sahası dışından uzak köşeye topu bıraktı ve skoru belirledi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN