Devlet Bahçeli'den UEFA'ya sert mesaj!

Devlet Bahçeli'den UEFA'ya sert mesaj!
Cuma 08.11.2019 20:23

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, asker selamı vermeleri sebebiyle A Milli Futbol Takımı ve Başakşehirli İrfan Can Kahveci hakkında soruşturma başlatan UEFA'ya sosyal medya üzerinden sert bir mesaj gönderdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, UEFA'nın asker selamı vermeleri nedeniyle A Milli Futbol Takımı ve Başakşehirli İrfan Can Kahveci'nin hakkında soruşturma açmasıyla alakalı bir mesaj yayınladı.

Twitter hesabından paylaştığı mesajda Bahçeli, "Türk milleti İslam'ın irfanı, korkusuz itibarı, tuzaklara kapılmayan iradesidir. UEFA'nın, milli futbolcularımızın asker selamı vermesini politik ve provokatif hareket bahanesiyle suçlayıp inceleme başlatması Türklüğe ve İslam'a öteden beri taşınan ön yargı ve küstahlıktır. Artık haysiyet ve husumet tarafları ayan beyan ortadadır. Kim dost kim düşman bellidir. Türk ve İslam değerleri karşısında alenen titreyen, manen tökezleyip telaşlanan çevreler iyi niyetli değildir, dürüst değildir, dini ve milli fobileriyle yakayı ele vermişlerdir" ifadelerini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN