"Geleceğin Orduspor Taraftarı projesi"

"Geleceğin Orduspor Taraftarı projesi"
Salı 08.05.2012 13:58

Orduspor Kulübü Basın Sözcüsü Levent Yıldırım, kulüp olarak ''Geleceğin Orduspor Taraftarı Projesi''ni hayata geçirmek için çalışma başlattıklarını belirterek, ''Bu projeyle birlikte yeni yetişen gençlerimize, Ordusporluluk duygusunu, sevgisini aşılamak istiyoruz'' dedi.

Yıldırım, Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, ''Geleceğin Orduspor Taraftarı'' projesiyle ilgili bilgi verdi.

Yıldırım, ''Biz 26 yıl önce şimdiki adıyla Süper Lig'de futbol oynayan bir takımdık. Dolaysıyla belirli bir alt yapıya sahibiz. Kentte Ordusporluluk son derece önemsenen ve bilinen bir kavram. Biz bu projeyle birlikte yeni yetişen gençlerimize Ordusporluluk duygusunu, sevgisini aşılamak istiyoruz'' dedi.

Proje kapsamında yapılacak çalışmaların planlamasının devam ettiğini vurgulayan Yıldırım, ''Ordu'nun 18 ilçesini kapsayacak proje çerçevesinde takımımız ilçelere gidecek, orada imza günleri düzenlenecek. Buradaki amaç Ordusporluluk bilincini arttırmak. Özellikle bunu 18 ilçede gerçekleştirmek istiyoruz. Bu çalışmayı önümüzdeki sezondan itibaren düzenli bir şekilde uygulayarak, projenin amacına ulaşmasını sağlayacağız'' diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN