Mesut 1 numara

Mesut 1 numara
Cumartesi 26.05.2012

"Herkes onu çok seviyor ve onda Figo'dan, Zidane'dan bir parça görüyor Çok büyük ve özel bir yetenek. Kendisi Real Madrid'de tarih yazacaktır"

SİMPAŞ GYO'nun Ankara Marriott Hotel'de düzenlediği 'Sürdürülebilir Başarı ve Liderlik Konferansı'na konuk olan Real Madrid'in dünyaca ünlü teknik direktörü Jose Mourinho, Mesut Özil'e övgü yağdırdı. Mesut için "Dünyadaki en iyi 10 numaralardan biri" diyen Portekizli hoca, "İlerleyecek bir alanı var. Herkes onu çok seviyor ve onda Figo'dan, Zidane'dan bir parça görüyor. Kendisi Real Madrid'de tarih yazacaktır" dedi.

KIZIN ANKARA'DA ÜNİVERSİTEDE OKUSUN
Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için en iyi olmaya gerek olmadığını, elemelerde her zaman en iyi takımın kazanamadığını ifade eden Portekizli teknik direktör, "2016'da kızımın okuduğu üniversitenin şehrinin takımını çalıştırmak isterim" ifadesini kullandı. Bunun üzerine konferansa katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "O zaman kızınızı Ankara'da bir üniversiteye yazdıralım" esprisini yaptı.

MOURİNHO'YA BARÇA ATKISI
Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Ankara'da seminere katılırken, salonda küçük çaplı bir gerginlik de yaşandı. Portekizli çalıştırıcı konuşurken katılımcılardan biri salonda Barcelona atkısı açtı. Hemen olaya müdahale eden güvenlik görevlileri bu şahsı salon dışına çıkardı.

Etiketler Jose Mourinho
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN