ManU'da Ronaldo sesleri

ManU'da Ronaldo sesleri
Pazartesi 25.02.2013 14:14

Manchester United, Real Madrid'den ayrılacağı iddiaları gün geçtikçe alevlenen Cristiano Ronaldo için 55 milyon pound ve yanında Chicharito lakaplı Javier Hernandez'i veya Nani'yi teklif etmeye hazırlanıyor.

İngiliz Daily Mail'in haberine göre Manchester United teknik direktörü Sir Alex Ferguson, eski futbolcusu Cristiano Ronaldo'yu geri istiyor.

Haberde Ferguson'ın kulüpten Ronaldo'nun transfer edilmesi için gerekenin yapılmasını talep ettiği de belirtilirken Kırmızı Şeytanlar'ın Portekizli yıldız oyuncu için 55 milyon pound ve Meksikalı milli futbolcu Chicharito'yu ya da Nani'yi teklif etmeye hazırlandığı öne sürüldü.Real Madrid teknik direktörü Jose Mourinho'nun da yaz aylarında Bernabeu'ya veda edeceği ihtimalinin giderek arttığı da göz önünde bulundurulduğunda geride iki seçenek kalıyor: Madrid'de mutsuz olan Cristiano Ronaldo ya takımdan ayrılan Mourinho'nun yeni takımına yol alacak ya da Manchester United'a transfer olacak.

Kontratı konusunda isteklerinin ardı arkası kesilmeyince sabrını kaybeden Real Madrid Başkanı Florentino Perez de Portekizli yıldız ismin takımdan gönderilmesini isteyenlerden.Real Madrid ücret konsusunda istediği teklifi alırsa Ronaldo'yu gönderme ihtimali oldukça yüksek. Geriye tek bilinmeyen, Ronaldo karşılığında Manchester United'ın Chicharito'yu mu yoksa Nani'yi mi teklif edeceği...
Etiketler Real Madrid
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN