Real'den Bale atağı

Real'den Bale atağı
Çarşamba 27.02.2013 12:29

Real Madrid, sezon sonunda takımdan ayrılması beklenen Cristiano Ronaldo'nun gidişiyle yıldız boşluğunu Gareth Bale'i transfer ederek doldurmayı planlıyor.

Real Madrid, Gareth Bale'i renklerine katarak Bernabeu'yu ayağa kaldırmak istiyor.

Daily Express'in haberine göre Madrid ekibi, Tottenham Hotspur'de özellikle de son birkaç hafta gösterdiği performansla herkesi büyüleyen Gareth Bale için astronomik bir rakamı gözden çıkardı.

Haberde ayrıca, eski başkan Roman Calderon'un da her fırsatta beğendiğini dile getirdiği ve şimdiki Real Madrid Başkanı florentino Perez'e transfer etmesi için tavsiyelerde bulunduğu Gareth Bale için eflatun beyazlıların 70 milyon pound gibi yüksek bir ücreti düşünmeden vereceği de öne sürüldü.

Son zamanlarda Cristiano Ronaldo'nun sözleşmesi konusunda zorluk çıkarması sonrası başkan Florentino Perez'in Portekizli yıldız konusunda sabrını kaybettiği ve takımdan Mourinho'yla birlikte göndermek istediği iddia ediliyor.

Öte yandan, Bale, en son pazartesi günü West Ham'a attığı muazzam son dakika golüyle takımına 3 puanı getirmişti. Ayrıca, 23 yaşındaki kanat oyuncusunun Premier Lig'de toplam 15 golü bulunuyor ve gol krallığı listesinde 3. sırada.

Premier Lig Gol Krallığı

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN