Bir avuç fındık iyi gelmiş!

Çarşamba 28.09.2011 17:03

UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi (B) Grubu'nda dün akşam oynanan Trabzonspor-Lille maçını yöneten hakemlere, maç öncesinde Trabzon Ticaret Borsası tarafından fındık hediye edildiği bildirildi.

TTB'den yapılan yazılı açıklamada, işlem hacminin büyük kısmını fındık ve çayın teşkil ettiği Trabzon Ticaret Borsası'nın, ürünlere yönelik tanıtım çalışmasını her alanda ve her fırsatta yapmaya çalıştığı belirtilerek, bu tanıtımların Şampiyonlar Ligi maçlarında da sürdürüleceği ifade edildi.

Açıklamada, dün akşam yapılan Trabzonspor-Lille maçı öncesinde de Hollandalı hakemlere, içerisinde fındık, çay ve bazı tanıtıcı ürünlerin yer aldığı hediyelerin 6 kişilik hakem heyetine sunulduğu, hakemlerin de bu davranış karşısında mutlu oldukları ve teşekkür ettikleri kaydedildi.

Yazılı açıklamada, TTB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu'nun, ''Bunun gibi dünyanın ilgisini çeken organizasyonlarda, biz de lezzetli Türk fındığı ile dünyanın en organik ürünü olan çayımızı tanıtmak için 'çam sakızı, çoban armağanı' diyerek çalışma yaptık. Tanıtım çalışmalarımız her alanda, her yerde ve her zaman devam edecektir'' ifadelerine de yer verildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN