Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp'tan maç sonrası küfürlü yorum

Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp'tan maç sonrası küfürlü yorum
Çarşamba 08.05.2019 12:07

Liverpool teknik diektörü Jürgen Klopp, Barcelona'yı 4-0 yenderek Şampiyonlar Ligi finaline kaldıkları maç sonrası ilginç açıklamalarda bulundu. Jürgen Klopp, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında bir muhabirin "Bu gece İstanbul'daki 2005 mucizesiyle kıyaslanacak" sözlerine ise şöyle cevap verdi.

Liverpool, Camp Nou'da 3-0 yenildiği Barcelona'yı Anfield Road'da 4-0'lık skorla devirerek Şampiyonlar Ligi'nde finale yükseldi ve 2005'te İstanbul'daki final maçında yaşanan mucizeye benzer bir geceye imza attı.

Unutulmaz maçın ardından röportaj veren Jurgen Klopp, kendini tutamayarak küfürlü bir yorum yaptı.

Klopp'un röportajı yapan muhabiri de güldüren açıklamasında şunları söyledi:

"Çocukların bu akşam yaptığı inanılmazdı. Saat 10'u 10 geçiyor. Çocuklar şu an büyük ihtimalle yataklarındadır. Oyuncuların hepsi birer s..... mantalite canavarı gibiydiler. İstiyorsanız bana ceza kesin. Bu dil ana dilim değil. Bu durumu ifade edecek daha iyi sözler bulamıyorum. Hepimiz için çok büyük anlamı var bu galibiyetin.Hepimiz derken gerçekten hepimizi kast ediyorum, oyuncusuyla taraftarıyla... Maçtan sonra tribünlerdeki yüzleri gördüğünüz zaman anlayabiliyorsunuz. Bu yüzler futbolun en güzel yüzü..."

ISTANBUL'DAKİ 2005 MUCİZESİYLE KIYAS

Jürgen Klopp, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında bir muhabirin "Bu gece İstanbul'daki 2005 mucizesiyle kıyaslanacak" sözleri üzerne yaptığı yorumda ise "Maçtan önce oyuncularıma 'Bence turu geçmemiz imkansız ama sahada siz olacağınız için ufak da olsa bir şansımız var' dedim ve bu şansa tutunduk. Durumumuzu İstanbul'dakiyle kıyaslamıyoruz. Bu kaldığımız dördüncü final ve şimdiden özel bir hal aldı. Daha önce kaybettik bu kez bunu telafi etme şansını yakaladık. Yeni bir sayfa açma şansı bulduk." ifadelerini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN