Web Sürümüne Geç

  "Kara bulutları dağıtacağız"

  18 Kasım 2011, Cuma Güncelleme: 14:07

  Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, ''Bursaspor deplasmanında başarılı bir mücadele ortaya koyarak, üzerimizdeki kara bulutları dağıtacağız'' dedi.

  Yılmaz, yaptığı açıklamada, 21 Kasım Pazartesi günü deplasmanda oynayacakları Bursaspor maçının kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

  Takım olarak Bursaspor maçına iyi hazırlandıklarını ifade eden Yılmaz, ''Takımımız, milli maç arası nedeni ile Bursaspor deplasmanına iyi hazırlandı. Yönetim olarak takımımızı antrenmanlarda takip ettiğimiz kadarıyla oyuncularımızı neşeli gördük. Bu bizi yönetim olarak çok mutlu etti'' diye konuştu.

  Bursaspor deplasmanına galibiyet parolası ile gideceklerini belirten Kazım Gürol Yılmaz, ''Takımımız pazar günü uçakla İstanbul'a, oradan da Bursa'ya hareket edecek. İyi hazırlandığımız Bursaspor karşılaşmasından galibiyetle dönmeyi hedefliyoruz. Bursaspor deplasmanında başarılı bir mücadele ortaya koyarak, üzerimizdeki kara bulutları dağıtacağız.

  Bu konuda teknik heyet ve oyuncularımıza sonuna kadar güveniyoruz. İnşallah bu deplasmandan iyi bir sonuçla evimize döneriz'' şeklinde konuştu.  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN