"Düşmeyi aklımızdan bile geçirmiyoruz"

Salı 28.02.2012 13:13

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un Kulüp Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, ''Ligden düşmeyi aklımızdan bile geçirmiyoruz, sonuna kadar savaşacağız'' dedi.

Yılmaz yaptığı açıklamada, Medical Park Antalyaspor deplasmanı öncesi takımın beş günlük kamp sürecine girdiğini söyledi. Spor Toto Süper Lig'de kalma adına sonuna kadar mücadele edeceklerini ifade eden Yılmaz, ''Ligden düşmeyi aklımızdan bile geçirmiyoruz, sonuna kadar savaşacağız. Bu kapsamda takımımız Medical Park Antalyspor maçı öncesi Antalya'da beş günlük kampa girdi. Oyuncularımızın ve teknik heyetimizin moralini üst seviyede tutmak için çaba gösteriyoruz. İnşallah iyi bir mücadele ile bu durumdan kurtulacağız'' diye konuştu.

Medical Park Antalyaspor ile zorlu bir maç oynayacaklarını belirten Yılmaz, ''Takımımız bu maçın hazırlıklarına yoğun tempoda devam ediyor. Milli takımda bulunan oyuncularımızda Perşembe günü takıma katılacak. Bizim için zor bir karşılaşma olacak. Oyuncularımızın elinden gelen gayreti gösterip galibiyet alacağına inanıyoruz'' dedi.

''Demirören'in Türk futbolunu bu kaostan kurtaracağına inanıyoruz''
Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) Yıldırım Demirören'in başkan olarak seçilmesine sevindiklerini vurgulayan Yılmaz, ''Yıldırım Demirören'in TFF Başkanı olmasından mutluluk duyuyoruz. Futbolun içinden gelen bir isim olan sayın Demirören'in Türk futbolunu bu kaostan kurtaracağına inanıyoruz'' diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN