Resmi dergi tanıtıldı

Pazartesi 05.03.2012 16:48

Spor Toto Süpür Lig ekiplerinden Samsunspor Kulübü'nün Başkan Vekili Bilal Seyhan, ''Samsunspor dergisini kurumsallaşmanın bir şıkkı olarak görüyoruz'' dedi.

Nuri Asan Tesislerinde düzenlenen Samsunspor Resmi Dergisi'nin tanıtım toplantısında konuşan Seyhan, kurumsallaşma anlamında Samsunspor'a katkı sağlamak için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

Samsunspor Resmi Dergisi ile kamuoyunu bilgilendirmeyi hedeflediklerini belirten Seyhan, ''Belki kamuoyu farkına varamıyor ama kurumsallaşma anlamında gerçekten bir şeyler yapıyoruz. Samsunspor dergisini kurumsallaşmanın bir şıkkı olarak görüyoruz. Bugün profesyonel kulüplerin hepsinin kendilerine ait bir dergisi var. Bizden önceki yönetimin buna benzer bir çalışması vardı ancak bir tıkanıklık oldu. 2009 yılından bu yana çıkmayan dergiyi 2012 yılında hayata geçiriyoruz. Spor sevenleri daha fazla bilgi sahibi edebilmek için bu çalışmayı hayata geçiriyoruz'' dedi.

Samsunspor Tesis ve Reklam Sorumlusu Hasan Akkuş ise bir futbol kulübünün en önemli prestiji ve değerlerinden birisinin kulübün resmi dergisi olduğunu söyledi.

Yönetim olarak maddi ve manevi anlamda Samsunspor'u daha iyi yerlere taşımak istediklerini belirten Akkuş, ''Göreve geldiğimizden bu yana Samsunspor için maddi ve manevi her türlü fedakarlığı yapmaya ve kulübümüzü iyi yerlere getirmeye gayret eden bir anlayışa sahip olduk. Ümit ediyorum ki dergimizin yayına başlamasıyla Samsunspor'da çıkışa geçer ve sezonu kayıpsız bitirir. Dergimiz yarın itibariyle Samsunspor Store'larda ve Errea mağazalarında satışa sunulacak'' diye konuştu.

Etiketler Samsunspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN