4 Eylül Stadyumu hazır

Çarşamba 08.02.2012 15:40

Sivasspor-Beşiktaş maçının oynanacağı 4 Eylül Stadyumu, yoğun kar yağışına rağmen alttan ısıtma sistemiyle karşılaşmaya hazır hale getirildi.

Spor Toto Süper Lig'de yarın oynanacak Sivasspor-Beşiktaş maçı öncesinde karşılamanın yapılacağı Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda kar temizleme çalışması gerçekleştirildi. Alttan ısıtma sistemi bulunan çim sahanın karı kendiliğinden erirken, stat görevlileri de kale arkası tribünlerde kar temizleme çalışması yaptı.

4 Eylül Stadyumu Müdürü Fatih Şimşek, yaptığı açıklamada, alttan ısıtma sistemi sayesinde kar yağışına her an hazırlıklı olduklarını belirtti. Şimşek,şöyle konuştu:

''Dün 25 santimetre kar yağışı oldu ancak sabah geldiğimizde sahamızda herhangi bir kar yoktu. Şu anda sahamızda sadece tribünlerde çalışmalarımız var. Açık kale arkalarında kar temizleme yapıyoruz. Yarınki karşılaşmada da kar yağışı bekliyoruz.

Tribünlerimizi ve sahayı maça hazır hale getireceğiz. Elektrikli alttan ısıtmanın oldukça faydasını gördük. Bu dördüncü senemiz hiçbir sıkıntı yok. Yoğun kar yağışı da olsa sahaya hiç müdahale etmiyoruz. Sadece müsabaka esnasında oldukça yoğun olursa tedbir amaçlı karşılaşmanın etkilenmemesi için müdahale ediyoruz.''

Etiketler Sivasspor, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN