"Kendimize güveniyoruz"

Perşembe 16.02.2012 17:18

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Fenerbahçe ile oynayacakları karşılaşmadan puan ya da puanlarla ayrılmak istediklerini belirterek, ''Kendimize güveniyoruz, arkadaşlarıma yürekten inanıyorum. Bu maçta mutlaka çok iyi şeyler yapacağız'' dedi.

Ligde Fenerbahçe ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren kırmızı-beyazlı takımın teknik direktörü Çalımbay, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe karşılaşmasının çok zor geçeceğini tahmin ettiklerini söyledi.

Fenerbahçe'nin deplasmanda ayrı, iç sahada ayrı bir takım olduğunu ifade eden Çalımbay, şunları söyledi:

''Bizim bu maçta inanılmaz bir şekilde konsantre olup, oyunun içinde olmamız gerekiyor. Çünkü Fenerbahçe'nin her an oyunun kaderini değiştirecek oyuncuları var. Ama biz kendimize güveniyoruz. Arkadaşlarıma yürekten inanıyorum. Bu maçta mutlaka çok iyi şeyler yapacağız. Çünkü bizim için de çok çok önemli bir maç. Eğer yukarıyı hedefliyorsak mutlaka bu maçtan puan ya da puanlarla çıkmamız gerekiyor. Bugün son idmanımızı yapıp, akşam İstanbul'a gideceğiz. Zor bir maç. Tabi ki bu maçın hakemi de çok önemli. Bu hakem daha önce biraz olaylı geçen Galatasaray maçımızı yönetmişti. Onun için de iyi bir maç olur. Aynı şeyleri inşallah bu maçta yapmaz. Ben çok güzel bir maç olacağını düşünüyorum.''


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN