Erman Kılıç'tan, Avcı'ya mesaj

Perşembe 01.03.2012 13:34

Sivasspor'un gole dönük oyuncusu Erman Kılıç, ''milli takıma alınmaması nedeniyle A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı'ya mesaj göndererek sitemini ilettiği'' yönündeki haberlerle ilgili olarak, ''Mesajımda serzeniş ve sitem yok, esprili şeyler var. Gülücük atarak 'ben hak ettim, ama hocam sen böyle uygun' gördün şeklinde bir mesaj attım'' dedi.

Kılıç, yaptığı açıklamada, basında çıkan bazı haberlerde, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı'ya, milli takım kadrosuna çağrılmadığı için ''sitem dolu mesaj'' attığı yönünde ifadeler yer aldığını hatırlattı.

Haberlerdeki ''sitem dolu mesaj'' ifadelerinin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Kılıç, eski teknik direktörü Avcı ile iyi bir diyaloğunun olduğunu söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da 2 sezon birlikte çalıştığı teknik direktörü Abdullah Avcı'ya A Milli Takımın başındaki ilk sınavı olan Slovakya maçı öncesinde başarı dilemek amacıyla mesaj attığını belirten Kılıç, Avcı ile arasının çok iyi olduğunu ve aralarında bir sorun bulunmadığını kaydetti.

Mesaj konusunun basında abartıldığını ifade eden Avcı, mesajında teknik direktör Avcı'ya bir serzenişin ve siteminin olmadığını belirterek, ''Normalde ben hocayla her zaman mesajlaşırım. Bayramlarda, önemli günlerde karşılıklı mesajlaşırız. Bu da öyle bir mesajdı'' dedi.

Kılıç, ''Hiç sitem olabilir mi? Hocayla aramızda herhangi bir polemik yaşanmadı, hiçbir sıkıntımız da yok. 2 sezon birlikte çalıştık, ne o bana, ne de ben ona kırgın'' ifadelerini kullandı.

Avcı'nın, kendisini Bank Asya Birinci Ligi'nden bugünlere getiren bir teknik adam olduğunu belirten Kılıç, ''Öyle bir insana basında yer aldığı kadarıyla bir serzenişte bulunmam mümkün mü? olabilir mi öyle bir şey? Sadece aramızın iyi olmasından dolayı mesaj yollamıştım. Başka bir sıkıntı yok. Mesajımda serzeniş ve sitem yok, esprili şeyler var. Ben gülücük atarak 'ben hak ettim, ama hocam sen böyle uygun' gördün şeklinde bir mesaj attım'' diye konuştu.

Ligde 5 Mart Pazartesi günü Sivas'ta Galatasaray ile yapacakları maça da değinen Kılıç, Galatasaray'ın çok güçlü bir takım olduğunu söyledi. Kılıç, ''İyi çalışıyoruz, iyi konsantre olursak, saha ve seyirci avantajımızı iyi kullanırsak, takım halinde birlikte hareket edersek kazanacağımızı düşünüyorum, inşallah da öyle olur'' dedi.
Etiketler Erman Kılıç
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN