Sivasspor Beşiktaş'tan açıklama bekliyor

Sivasspor Beşiktaş'tan açıklama bekliyor
Pazartesi 28.05.2012 12:21

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz, Beşiktaş Kulübü'nün teknik direktörleri Rıza Çalımbay'la ilgilendiği yönündeki iddialar ile ilgili konuştu.

Başkan Mecnun Odyakmaz Cihan haber ajansına yaptığı açıklamada, teknik direktörleri Rıza Çalımbay'ın Beşiktaş'a gideceği yönünde çıkan haberlerden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Beşiktaş Kulübü'nden kamuoyunu aydınlatmasını beklediklerini belirten Sivasspor Kulübü Başkanı Odyakmaz, "Beşiktaş Kulübü'nünden kamuyouna bir açıklama bekliyoruz. Rıza Hocamız ile ilgili Beşiktaş'tan bizim tarafımıza gelen hiçbir teklif ya da görüşme talebi yok. Hocamızla da konuştum kendisine bizzat yapılmış bir teklif olmadığını doğruladı. Beşiktaş camiasının Rıza Çalımbay'ın Beşiktaş'a gelmesini istemesi de çok doğal. Fakat biz hocamızla uzun yıllar beraber olmak istiyoruz. Beşiktaş'tan bu konu ile ilgili kamuoyunu aydınlatıcı bir açıklama bekliyoruz." dedi.

KONSANTRASYONUMUZ BOZULMAYA BAŞLADI
Başkan Mecnun Odyakmaz, bu haberler yüzünden konsantrasyonlarının bozulduğunu da söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

"Yeni sezon hazırlıklarımızın yanı sıra, transfer edeceğimiz oyuncuların da planlamaları var. Hocamızla uzun vadede beraberliğimizi sürdürmek için bir takım hazırlıklar içindeyiz. Bu iddialar yüzünden konsantrasyonumuz da yavaş yavaş bozulmaya başladı. Bu belirsizlik bizim camiamıza zarar verir. Bu durum da hem yönetim olarak bizi üzer ve zor durumda bırakır hem de yeni sezon öncesinde taraftarımızın moralini bozar."

BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF GELİRSE GİDER MADDESİ YOK
Bu arada Mecnun Odyakmaz spor kamuoyunda yanlış bilinen bir görüşü de düzeltmek istediğini söyledi. Başkan Odyakmaz, Rıza Çalımbay'ın bir sene daha sözleşmesinin olduğunu ve 'Beşiktaş'tan teklif gelirse gider' şeklindeki bir maddenin de sözleşmede olmadığını sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN