Sivas'ta parola galibiyet

Sivas'ta parola galibiyet
Çarşamba 06.02.2013 16:31

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Trabzonspor maçını kazanmak istediklerini belirterek, ''Galibiyetten başka düşüncemiz yok'' dedi.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Trabzonspor maçını kazanmak istediklerini belirterek, ''Tek düşüncemiz galibiyet. Başka bir düşüncemiz yok'' dedi.

Çalımbay, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, takımın son haftalardaki performansını değerlendirdi. Zorlu bir periyottan çıktıklarını ifade eden Çalımbay, ''Çünkü hem lig hem de Türkiye Kupası'nı götürmeye çalıştık. 20 günde 7 maç yaptık. Çok zor ve kısa dönemlerde maçlar oynadık'' diye konuştu.

Türkiye Kupası'nda iyi giderken ligde zaman zaman beklemedikleri sonuçlar aldıklarını anlatan Çalımbay, ''Son maçlarımıza baktığımız zaman sadece 1 mağlubiyet aldık. Her şeye rağmen Türkiye Kupası'nda istediğimiz yere geldik. Önemli olan oynayacağımız maç. Ondan sonra o turu da geçtiğimiz zaman finale gideceğiz'' dedi.

Devre arasında istedikleri transferleri yapamadıklarını dile getiren Çalımbay, ''Maddi sıkıntı ve başka nedenlerden dolayı istediğimiz transferleri tam zamanında yapamadık. En son Sercan ve Arkadiusz Piech'i aldık. İkisi de hazır değil. Sercan'ı hazır hale getirmemiz gerekiyordu. Arkadiusz Piech de zaten takımı tanımıyor. Ona da belli bir zaman gerekiyor'' değerlendirmesinde bulundu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN