Mazeretim var

Mazeretim var
Pazar 24.02.2013

Sivasspor teknik direktörü: Oyundan memnunum. Çok pozisyona girdik. 10 kişi kalmak bizi etkiledi. Grosicki'nin pozisyonu penaltıydı

Sivasspor Teknik Direktörü futboluyla takdir topladı. Rıza Çalımbay, Beşiktaş karşısında mağlubiyeti hak edecek bir futbol oynamadıklarını söyledi. Oyundan memnun olduğunu ifade eden Çalımbay, "Çok pozisyona girdik. 10 kişi kalmamız bizi etkiledi. Eksik kaldıktan sonra da pozisyonlar bulduk ancak değerlendiremedik. Bu bizim açımızdan olumlu bir durum" diye konuştu. Eleştirilen McGregor'un çok top çıkardığını belirten deneyimli çalıştırıcı, "Gol pozisyonu üretmemiz sevindirici. Grosicki'nin düşürülmesi bana göre penaltıydı. Ama Eneramo'nun düşürülmesini görmedim. Lig her şeye gebe. Kupayı düşünüyoruz" dedi.

PANKARTLI DESTEK
Maç saatinde hava sıcaklığının 5 derece ölçüldüğü Sivas'ta, karşılaşma öncesi kısa süreli yağmur etkili oldu. Bu arada Sivassporlu futbolcular sahaya ellerinde, "FIFA U-20 Dünya Kupası Bu Yaz Türkiye'de'' yazılı pankartla çıktı. Kırmızı-beyazlı taraftarlar ise bu pankarta alkışlarla karşılık verdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN