Web Sürümüne Geç

Okan Buruk isyan etti

Okan Buruk isyan etti
Cumartesi 16.01.2016 21:51

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Galatasaray karşılaşmasının ardından yaptığı değerlendirmede, “Oyunun genelinde memnun değilim. Daha iyisini bekliyordum dedi. Genç teknik adam ayrıca, skor 3-1 olduktan sonra maçın hakeminin verdiği kararları eleştirdi. Buruk, “3-1 olduktan sonra maçta bütün her şey bizim lehimize çalındı. Biz faul yaptık, biz kullandık diye konuştu.

Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında deplasmanda Galatasaray ile karşılaşan Medicana Sivasspor, rakibine 3-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Sivasspor Teknik Direktörü Okan Buruk, "Kaybettiğimiz için üzüntülüyüz. Maçın başında verdiğimiz bir pozisyon vardı. Daha sonraki bölümde çok rahat rakip kaleye gittik. Üçüncü bölgeye gitmekte zorlanmadığımız zamanlar oldu. Yaptığımız hatayla 2 gol gördük. Yeni oynayan oyuncularımız vardı. Verdiğimiz pozisyonlar oldu. İlk yarının genelinde 2-1'i yakalamak daha iyi olabilirdi. İkinci yarı oyuna farklı başlayabilirdik. İkinci devre rakip kaleye geçerken zorlandık. Savunmadan geçişlerde pas hatası yaptık. İkinci yarı uzun süre oynamayan oyuncularla hamle yapmaya çalıştık. 2-1'i bulduktan sonra biraz daha rakip kaleye gidebilirdik. Son paslarda kaybettik. Bazen de hiç oraya kadar gitmedik. Oyunun genelinde memnun değilim. Daha iyisini bekliyordum. Önemli eksikliklerimiz var. Galatasaray'ın hak ettiği bir galibiyet oldu. Bizim de Eskişehirspor maçına hazırlanmamız gerekiyor dedi.

"BİZ FAUL YAPTIK, BİZİM LEHİMİZE KARAR VERDİ
'Hakemin performansını nasıl buldunuz?' sorusuna ise Buruk, "İlk penaltıyı gördüm, penaltıydı. İkinci penaltıyı göremedim. Verilir, verilmez, bize olsa büyük ihtimalle verilmezdi. Bize olmayınca veriliyor. Hakemin maçın başından itibaren verdiği kartlar, es geçtiği kartlar vardı. Sinan'ın attığı tekmeyi es geçti. 3-1 olduktan sonra maçta bütün her şey bizim lehimize çalındı. O bizim açımızdan sevindirici. Biz faul yaptık, biz kullandık. 3-1 olunca kararlar çok farklı oluyor diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN