Web Sürümüne Geç

Aybaba’nın 60 planı

Aybaba’nın 60 planı
Çarşamba 23.08.2017

Sivas Teknik Direktör Samet Aybaba, G.Saray zafer planını açıkladı: “60’tan sonra oyundan düşüyorlar. O ana kadar rakibi yoracağız”

Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, cuma günü karşılaşacakları G.Saray maçının analizlerine çoktan başladıklarını belirterek, zafer planını açıkladı. Aybaba, "İlk bakışta ikide iki yapan ve iyi futbol oynamaya çalışan bir rakiple oynayacağız. Ancak herkesin bir açığı var. Biz de G.Saray'ın bu zaaflarını not ettik. Tudor'un takımı 60'tan sonra düşüyor. Biz de o ana kadar rakibi yoracağız. Belki o vakitten sonra maç değişik bir hal alacak" dedi.

FAVORİM SİVAS
Aslan'ın iki bekinin ileri çok çıktığına vurgu yapan Aybaba, favorisinin kendi takımı olduğunu belirtti. Tecrübeli çalıştırıcı, "G.Saray'ın tahmin ettiğimiz kalabalık seyircisi önünde maça hızlı başlayıp bizi savunmaya hapsetmesine müsaade etmeyeceğiz. Onların iki beki de güzel güzel çıkıyor. Biz de onların açıklarını güzel güzel değerlendirmeye çalışacağız. Herkesin favorisi G.Saray. Benim de favorim Sivasspor" değerlendirmesinde bulundu.
Etiketler Samet Aybaba, Sivasspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN