Burcu Esmersoy'u kızartan sözler

Salı 05.01.2010 15:58

Romantik Komedi filmindeki dans sahnelerini izleyen Burcu Esmersoy, kendisine inanamadığını söyledi.

NTV'de Gülay Afşar'ın sunduğu 'Hafta Sonu Haber Merkezi' programına konuk olan Spor Spikeri Burcu Esmersoy, rol aldığı 14 Şubat'ta vizyona girecek olan Romantik Komedi filminden bahsetti.

Filmdeki Tango sahneleriyle bir süre önce gündeme gelen Esmersoy, normalde Tango dansını bildiğini ancak filmde Çaça, Rumba karışık yaptıklarını belirtti.

Medyanın gündemini hayli meşgul eden bu dans sahnesinin 20 saniye kadar sürdüğünü ifade eden Burcu Esmersoy, "Çok keyifli ve zevkli bir sahne oldu ama çok uzun sürdü" dedi.

Dansa meraklı olduğunu ifade eden Esmersoy, dans sahnesinin hazırlıkları, ışıkları ve çekimlerinin toplam 17 saat sürdüğünü belirtti.

Bu arada, dans sahnesindeki fotoğrafları canlı yayında gören Esmersoy, kafasını çevirerek "Bakamıyorum" dedi. Gülay Afşar'ın "Burada bambaşka bir Burcu var" sözleri üzerine güzel spiker "Evet, ben de farkettim... Bir kere zaten bacaklar için çok iltifat geldi" dedi.

Afşar'ın "Ateş gibi bir kadın var burada" sözleri üzerine de Burcu Esmersoy utanarak "Kıpkırmızı oldum" ifadesini kullandı.

Güzel Spiker, başka bir filmde oynamak konusunda ise "NTV bir film yaparsa onda oynarım. Ömer Özgüner bir film yaparsa onda oynarım ama bu ekiple çalışırım bu stüdyoda çekilirse film ancak" şeklinde bir yanıt verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN