Terim kendine yakıştırmadı

Perşembe 21.01.2010 11:02

Lig TV'nin Erman Toroğlu'nun yerine teklif götürdüğü iddia edilen Fatih Terim böyle bir gelişmenin yaşanmadığını açıklarken, "Zaten yorumculuğun bende doğru durmayacağını düşünüyorum" dedi

Erman Toroğlu'nun ayrılması sonrası Lig TV'nin teklif yaptığı öne sürülen Fatih Terim dün bunların doğru olmadığını açıkladı. cnbc-e TV'ye konuk olan Terim, Süper Lig yayın haklarının 321 milyon dolara çıkması konusunda, "Ülke için müthiş bir rakam. Ancak buna rağmen Avrupa'da 6. sıradasınız. Ben önümüzdeki yıllardaki ihalelerin daha da yükseleceğine inanıyorum. Bir nebze yayın haklarını artırmışsak mutluluk duyarım. Ufak bir damla da olsa çok mutlu olurum" diye konuştu. Terim, yorumculuk teklifiyle ilgili olarak ise, "Yayıncı kuruluşun yöneticileri ile yemek yiyebilirim. Ancak bana gelen bir teklif yok. Teklif gelirse zaten herkesle bunu paylaşırım. Şu an için yorumculuğa geçmeyi düşünmüyorum. Ama ne olur bilemiyorum. Bende yorumculuğun doğru durmayacağı inancını taşıyorum" diye konuştu.

TÜRKİYE'YE GELİP SONRA DÜNYA YILDIZI OLAN FUTBOLCULAR İÇİN TIKLAYINIZ

SPORUN EN SEKSİ ANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FUTBOLCULAR BU LÜKS OTOMOBİLLERİ KULLANIYOR


Büyüka izne çıkıyor
Spor medyasında son günlerin en çok konuşulan ismi olan Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka bugün izne ayrılıyor. Kurumun Erman Toroğlu'nu üslubu nedeniyle göndermesi sonrası Büyüka, ekibiyle ilgili talepleri düşünmek için süre istedi. Ertan Özerdem, Büyüka'nın ayrılmasının ise kesinlikle sözkonusu olmadığını söyledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN