Ronaldo'dan sinemaya yeşil ışık

Perşembe 25.02.2010 15:06

Real Madrid’in Portekizli yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, futboldan sonra sinema filminde oynayabileceğini söyledi.

Ronaldo, İspanyol basınında yer alan demeçlerinde geçmişte film teklifi aldığını anımsatarak, "Ama şu an bu tip şeyler için uygun zaman değil. Şimdi yüzde 100 futbola ve Real Madrid'e konsantre olmuş durumdayım" dedi.

Sinema dünyasını tanıma merakı olduğunu ancak bunu futbolu bıraktıktan sonra yapmak istediğini kaydeden Ronaldo, "Geleceğin ne getireceğini asla bilemezsin" diye konuştu.

Bu arada Malaga maçında gördüğü kırmızı karttan dolayı aldığı 2 maç cezası dolan ve yarın Xerez'e karşı oynayacak olan Ronaldo, şunları kaydetti: "İspanya'daki hakemler çok iyi, kimseyi yargılamayı düşündüklerini sanmıyorum. Belki de son maçlarda onlar hakkında, Barça'yı mı Real Madrid'i destekliyorlar diye, çok aşırı polemik yapıldı. Ben hakemlerden konuşmuyorum, sadece onlara herşeyin iyi gitmesini diliyorum."

Malaga maçında attığı dirsekle Patrick Mtiliga'nın burnunun kırılmasına neden olan Ronaldo, "Asla kimseye zarar vermek istemedim. Kötü birşey yapmadım ve kırmızı kart öncesinde de sonrasında da hep aynı kişiyim" yorumunda bulundu. Son olarak Şampiyonlar Ligi'ni ve Olympique Lyon ile deplasmanda oynayacakları maçı değerlendiren 25 yaşındaki futbolcu, şu ifadeleri kullandı:

"Eğer Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak istiyorsak Lyon'da kaybedemeyiz, yenmek zorundayız. Orada kazanamazsak, Şampiyonlar Ligi'ni kazanmayı da düşünemeyiz. Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için sadece kalite ve yetenek yeterli değil, fizik gücünün de çok iyi olması gerekiyor. Real Madrid'de tüm futbolcular fizik açısından çok iyi, bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Manchester ile kupayı kazandığımızda 3-4 futbolcunun fiziği belki çok iyi değildi ama diğerlerinin iyiydi, bu önemli."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN