Web Sürümüne Geç

Şahan'a 'Tokat' tepkisi

Pazartesi 08.03.2010 17:39

TFF 2. Lig Yükselme Grubu takımlarından Tokatspor'un kulüp başkanı Murat Şahin, ''Güngören Belediyespor maçından önce ulusal bir televizyon kanalında, Türkiye'de beğeniyle izlenen sanatçı Şahan Gökbakar'ın (Güngören'de Tokat'ı tokatlayacağız) açıklamasını bir sanatçıya yakıştıramadım'' dedi.

Şahin, yaptığı açıklamada, Güngören Belediyespor deplasmanından 3 puanla döndükleri için mutlu olduklarını söyledi.

Güngören Belediyespor maçının kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Şahin, ''Bizim için olmazsa olmaz maçtı. Maçı kazandığımız için çok mutluyuz. Maçta iyi oynayan, bizdik. Hak edenin maçı kazandığı bir maç oldu. Teknik heyet ve futbolcularımı kutluyorum'' diye konuştu.

''Recep İvedik'' filmiyle tanınan sanatçı Şahan Gökbakar'ın maçtan önce yaptığı açıklamaları değerlendiren Şahin, şunları kaydetti:

FENERBAHÇE O'NUN YERİNE ZİCO'YU ALDI

İŞTE GÜİZA'NIN KARISI

''Maçtan önce ulusal bir televizyon kanalında Türkiye'de beğeniyle izlenen sanatçı Şahan Gökbakar'ın (Güngören'de Tokat'ı tokatlayacağız) açıklamasını bir sanatçıya yakıştıramadım. Böyle açıklamalar futbola bir şey kazandırmaz. Futbolun birleştirici olmasını istiyorsak böyle açıklamalardan kaçınmalıyız.''

DÜNYA ONUN PEŞİNDE KOŞUYOR
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN