Arkadaşı için Servet harcadı

Cuma 12.03.2010 12:18

Futbolcu Servet Çetin, yakın arkadaşı Ayşe Yıldız'a doğum günü hediyesi olarak 210 bin TL'lik Audi Q5 aldı Galatasaray ve milli takımın başarılı futbolcusu Servet Çetin çok cömert çıktı.

Sık sık birlikte görüntülendiği yakın arkadaşı Ayşe Yıldız'a kalıcı bir doğum günü hediyesi almak isteyen Servet Çetin, kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Estetisyen dostu ile önceki gün Audi Doğuş Otto Mation'a giden yıldız futbolcu arkadaşına 210 bin TL'lik son model bir Audi Q5 hediye ederek cömertliğini gözler önüne serdi.

Kalıcı hediye aldı

Otomobilleri yakından inceleyen Servet ve Ayşe Hanım, fotoğraflarının çekildiğini fark edince hemen bir açıklama yaptı. Servet, "Yakın dostum Ayşe'ye kalıcı bir hediye bırakmak istedim, o yüzden otomobil aldım" dedi. Bu değerli hediye karşısında şaşıran Ayşe Hanım ise, "Zaten otomobilimi değiştirecektim. Servet'in bu sürprizi beni çok mutlu etti. Onun gibi dost bulunmaz" diye konuştu.

Dümya Ahiret bacımdır
Servet Çetin, sık sık birlikte görüldüğü Ayşe Yıldız'la aralarında aşk yaşandığı iddialarını yalanlamıştı. Bekar futbolcu, "Ayşe benim çok iyi dostumdur. Dünya ahiret bacım sayılır" diye konuştu.

O GOL HERŞEYİ DEĞİŞTİRMİŞTİ

SANTOS'U BUNALIMA SOKTU!

FUTBOLUN SÜPER BÜCÜRLERİ!

KOMİK FUTBOL GAFLARI!


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN