Burak'ın mutlu günü

Burak'ın mutlu günü
Pazartesi 16.06.2014

Burak Yılmaz, Antalya'da düzenlenen törenle hayatını İstem Atilla ile birleştirdi. Başbakan Erdoğan da Yılmaz çiftini kutladı

G.Saraylı Burak Yılmaz uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı İstem Atilla ile dünya evine girdi. Antalya Kaleiçi'ndeki düğün töreninde, çiftin nikah şahitliklerini Selçuk İnan, Burak'ın kardeşi Manolya, Ali Egesel ve Oktay Kiremitçi yaptı. Belediye Başkanı Menderes Türel'in kıydığı nikahın ardından, mikrofon uzatılan Burak, "Bugün hayatımın en anlamlı oyunu herhalde. Özellikle Selçuk İnan'ın asisti vardı" dedi. Nikahın ardından Burak, Türel'in uzattığı cep telefonuyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile konuştu. Davetlilere de dinletilen konuşmada Erdoğan, çifti tebrik ederek mutluluklar diledi. Türel, nikah cüzdanını Selçuk'a, o da Burak'a verdi.

"Teşekkürler Babaa..."
Burak'ı Brezilya'da olan Drogba da unutmadı. Fildişili yıldız, sosyal medyadan Burak'a mutluluk mesajı yolladı. Burak Yılmaz ise tecrübeli isme şöyle cevap verdi: "Çok teşekkürler babaa... Çok mutlu oldum, Dünya Kupası'nda kalbim seninle. Bu arada babalar gününü de kutluyorum."
Etiketler Spor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN