3 büyükleri düşünmemiş

Salı 12.01.2010 22:51
Kayserispor'un Portekizli golcü oyuncusu Aziza Makukula, Kayserispor'da mutlu olduğunu ve üç büyükleri hiç düşünmediğini söyledi.

Takımı ile birlikte Süper Lig ikinci yarı hazırlıkları için Antalya'da bulunan Makukula, spordabugun.com'a yaptığı açıklamada, ikinci yarı hazırlıklarının çok iyi gittiğini belirterek, ''Hazırlıklara çok iyi başladık takım olarak çok güzel bir kamp dönemi geçiriyoruz.s Hocamızın isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Şu an her şey yolunda, umarım böyle devam eder. Takım çok hırslı, çok iyi çalışıyor, herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor.'' dedi.
Süper Lig'in ikinci yarısının daha zor geçeceğini de belirten Makukula, ''İkinci yarıya çok iyi hazırlanmamız gerektiğinin bilincinde herkes. Çünkü ikinci yarı zorlu geçecek, bütün takımlar daha çok mücadele edecek. İlk yarıda çalıştığımız kadar çalışırsak, bunu başarmak çok zor olmayacak. Sizin de bildiğiniz gibi sezonun ilk yarısını lider bitiremesek de iyi yerde bitirdik. İkinci yarıda aynı şekilde çalışarak ve kazanarak devam etmemiz gerekiyor. Şimdi de zorlu geçecek ikinci yarıya hazırlık zamanındayız ve çok iyi çalışıyoruz. Kayserispor'un başarısı için elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız, bunu başarmaya çalışacağız.'' diye konuştu.

DÜNYA KUPASI'NDA OLMAYI ÇOK İSTİYORUM AMA OLMADI
2010 yılında Güney Afrika'da yapılacak olan Dünya Kupası Finalleri ile ilgili bir soruyu da cevaplandıran Makukula, ''Tabii ki orada olmayı çok isterdim. Dünya Kupası'nda forma giymeyi, o sahada olmayı hangi futbolcu istemez. Nedenini bilmiyorum ama malesef orada olamayacağım. Artık Dünya Kupası'nı düşünmek istemiyorum. Sadece Kayserispor'un başarısını düşünüyorum. Üç büyüklere göre hiç düşünmedim. Ben her şeyi kendi takımım için yapıyorum. Kendi stilimi de kendi takımım için düşünüyorum. Öncelikle Kayserispor'la yoluma devam edeceğim. Sonrasına da ilerleyen günlerde bakacağız. Önemli olan benim gol kralı olmam değil, Kayserispor'un başarısıdır. Ben gollerimi atmaya devam edeceğim." dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN