Shawky bitti

Salı 12.01.2010

İngiltere'nin Middlesbrough takımından transfer edilen orta saha oyuncusu Mohamed Shawky: Sarı-kırmızılı formaya aşığım

NUMARASI 45
KAYSERİSPOR, 66 kez Mısır Milli Takımı forması giyen orta saha oyuncusu Mohamed Shawky ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. İngiltere'nin Middlesbrough takımından alınan futbolcu 3 yıldır Ada'da oynuyordu. 45 numaralı formayı giyeceği açıklanan Shawky için konuşan sarı-kırmızılı yöneticiler, "Orta sahayı toparlayacak, çok yönlü ve güçlü bir oyuncu aldık" diye konuştu.

ONLAR DÜNYANIN EN ÇILGIN TARAFTARLARI-TIKLA VE GÖR

TÜRKİYE'NİN EN ÇILGIN TARAFTAR GRUPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

UĞURLU FORMA
MISIRLI futbolcu Mohamed Shawky ise Kayserispor'a geldiği için mutlu olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Mısır'daki ilk forma giydiğim takımın forması sarı-kırmızıydı. İngiltere'de forma giydiğim takım da sarı-kırmızı formaya sahipti. Buraya geldim ve burada da aynı renkleri giyeceğim. Sarı ve kırmızıya aşığım. Önemli işler başaracağım. Çok heyecanlıyım."

TAVRIMIZ ÖRNEK OLMALI
KAYSERİ Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, şikeye karıştığı iddiaları ortaya atılan oyuncuları Bilal Aziz için sergiledikleri tavrın örnek olması gerektiğini belirtti. Miraboğlu, "Çok cesaretli karar aldık. Bonservisini askıya çekip, Bilal'i kadro dışı bıraktık" açıklamasını yaptı.

GRUP 38 DESTEK VERDİ
KAYSERİ'ye taraftarlardan destek geldi. Kulübün, Bilal Aziz olayında sergilediği tavrı doğru bulduklarını açıklayan Grup 38 Taraftarlar Derneği Başkanı Hasan Yaldızlı, "Kayserispor'da paragöz futbolcunun yeri yok. Yönetim en doğru kararı aldı" şeklinde konuştu.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN