Önce Bursa

Çarşamba 13.01.2010

"Şimdilik transferi düşünmüyorum. Şartlar olgunlaştığında Avrupa'ya gitmek isterim"

En iyisini yapacağım
Bursaspor'un 'satmıyoruz' açıklamasına rağmen adı transfer gündeminden düşmeyen Sercan Yıldırım, şu an için kulübünün başarısından başka bir şey düşünmek istemediğini söyledi. Yeşilbeyazlı kulüpten ayrılmasının başkan İbrahim Yazıcı'nın onayına bağlı olduğunu dile getiren yıldız oyuncu, "Şu aşamada Bursa'da kalmam isteniyorsa bana düşen sahaya çıkıp, takımım için en iyisini yapmaktır" ifadesini kullandı.

Altyapıda yetiştim

Yeşil-beyazlı kulübün altyapısında yetiştiğini hatırlatan Sercan, sözlerini şöyle sürdürdü: "O nedenle Bursa benim için çok önemli. Bugünlere gelmemde emeği geçen insanları kıracak bir hamle yapmam mümkün değil. Süper Lig'deki her oyuncu İstanbul takımları ya da Avrupa'da forma giymek ister. Bu benim için de geçerli. Ama bunu yaparken Bursa'ya da kazandırmak ve onay alarak gitmek zorundayım."

Büyük saygı duyuyorum
Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın Bursaspor için büyük kazanç olduğunu ifade eden Sercan, "Onun gelişi hepimize bir şeyler kattı. Ona büyük saygı duyuyorum. Sadece ben değil, tüm takım ona saygı duyuyor" diye konuştu.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


TRANSFER DÖNEMİNİN 20 BOMBA İDDİASIYükleniyor
BİZE ULAŞIN