Web Sürümüne Geç

    Futbolda haftanın programı

    Cuma 05.02.2010 15:36

    Futbolda Turkcell Süper Lig'e 20. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 21. hafta, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Yükselme ve 1, 2, 3 ile 4. klasman gruplarında 3. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise ilk hafta karşılaşmaları oynanacak.

    Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

    TURKCELL SÜPER LİG

    Bugün:

    20.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (BJK İnönü)

    Yarın:
    14.00 Eskişehirspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Eskişehir Atatürk)
    19.00 Kayserispor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    7 Şubat Pazar:
    14.00 Kasımpaşa-Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
    14.00 Sivasspor-Denizlispor (Sivas 4 Eylül)
    14.00 Ankaragücü-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)
    15.00 Trabzonspor-Manisaspor (Atatürk Olimpiyat)
    19.00 Fenerbahçe-Diyarbakırspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

    BANK ASYA 1. LİG

    Yarın:

    13.00 Bucaspor-Konyaspor (Yeni Buca)

    7 Şubat Pazar:
    13.30 Samsunspor-Çaykur Rizespor (Samsun 19 Mayıs)
    13.30 Adanaspor-Kocaelispor (Adana 5 Ocak)
    13.30 Kayseri Erciyesspor-Orduspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha)
    13.30 Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk)
    13.30 Giresunspor-Mersin İdmanyurdu (Giresun Atatürk)
    13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kardemir Karabükspor (GASKİ Spor Tesisleri)
    13.30 Dardanelspor-Kartalspor (Çanakkale 18 Mart)

    8 Şubat Pazartesi:
    20.00 Altay-Karşıyaka (İzmir Atatürk)

    TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

    7 Şubat Pazar:

    13.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Tokatspor (Akhisar Belediye)
    13.30 Etimesgut Şekerspor-Şanlıurfaspor (Ankara OSTİM)
    13.30 Çorumspor-Türk Telekom (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
    13.30 Göztepe-İskenderun Demir Çelikspor (İzmir Alsancak)

    TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI

    1. Grup
    -------
    7 Şubat Pazar:

    13.30 Körfez Belediyespor-Beykoz 1908 (İzmit Alparslan Türkeş)
    13.30 Bozüyükspor-Gebzespor (Bozüyük İlçe)
    13.30 Sakaryaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Sakarya Atatürk-Seyircisiz)
    13.30 Yalovaspor-Pendikspor (Yalova Atatürk)

    2. Grup
    -------
    7 Şubat Pazar:

    13.30 Turgutluspor-İstanbulspor (Turgutlu 7 Eylül)
    13.30 Fethiyespor-Denizli Belediyespor (Fethiye İlçe)
    13.30 Konya Şekerspor-Sarıyer (Recep Konuk Tesisleri)
    13.30 Alanyaspor-Tepecikspor (Alanya Milli Egemenlik)

    3. Grup
    -------
    Yarın:

    13.30 BUGSAŞ Spor-Ofspor (Ankara OSTİM)
    13.30 Trabzon Karadenizpor-Akçaabat Sebatspor (Sahil 2)

    7 Şubat Pazar:
    13.30 Pursaklarspor-Çankırı Belediyespor (Bağlum Belediye)
    13.30 Karsspor-Kırşehirspor (Kars Şehir)

    4. Grup
    -------
    7 Şubat Pazar:

    13.30 Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
    13.30 Mardinspor-Kahramanmaraşspor (Mardin 21 Kasım)
    13.30 Malatyaspor-Belediye Vanspor (Malatya İnönü)
    13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Elazığspor (Seyrantepe DİSKİ)

    TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU

    7 Şubat Pazar:

    13.30 Darıca Gençlerbirliği-Pazarspor (Darıca İlçe)
    13.30 Balıkesirspor-Siirtspor (Balıkesir Atatürk)
    13.30 Araklıspor-Bandırmaspor (Araklı İlçe)
    13.30 Kırıkhanspor-Torbalıspor (İskenderun 5 Temmuz)
    13.30 Keçiören Sportif-Anadolu Üsküdar 1908 (Yenimahalle Hasan Doğan)

    TFF 3. LİG KLASMAN GRUPLARI

    1. Grup
    -------
    7 Şubat Pazar:
    13.30 Lüleburgazspor-OYAK Renault (Lüleburgaz 8 Kasım)
    13.30 Alibeyköyspor-Çerkezköy Belediyespor (Alibeyköy)
    13.30 Gaziosmanpaşaspor-Bayrampaşaspor (Gaziosmanpaşa-seyircisiz)
    13.30 Bursa Nilüferspor-Küçükköyspor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)

    2. Grup
    -------
    7 Şubat Pazar:

    13.30 Nazilli Belediyespor-Ispartaspor (Nazilli İlçe)
    13.30 Altınordu-Menemen Belediyespor (Buca İlçe)
    13.30 Muğlaspor-Afyonkarahisarspor (Muğla Atatürk)
    13.30 Tekirova Belediyespor-İzmirspor (Dr. Fehmi Öncel)

    3. Grup
    -------
    7 Şubat Pazar:

    13.30 Kırıkkalespor-Gölcükspor (Kırıkkale Başpınar)
    13.30 İstanbul Maltepespor-Düzcespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
    13.30 Keçiörengücü-Ankara Demirspor (Ankara Aktepe)
    13.30 Orhangazispor-Kartal Belediyespor (Orhangazi İlçe)

    4. Grup
    -------
    Yarın:

    13.30 Sürmenespor-Arsinspor (İsmet Gürbüz Civelek)

    7 Şubat Pazar:
    13.30 Bulancakspor-Ünyespor (Bulancak İlçe)
    13.30 Bafra Belediyespor-Gümüşhanespor (Bafra İlçe)
    13.30 Kastamonuspor-Yimpaş Yozgatspor (Kastamonu Gazi)

    5. Grup
    --------
    7 Şubat Pazar:

    13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Şanlıurfa 11 Nisan)
    13.30 72 Batmanspor-Batman Petrolspor (Batman 16 Mayıs)
    13.30 Hatayspor-Malatya Belediyespor (Hatay Atatürk)
    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN