Yalçın'dan yalanlama geldi

Cuma 05.02.2010 19:35
Antalyaspor'un defans oyuncusu Yalçın Ayhan, Galatasaraylı futbolcu Jo Alves'in sakatlandığı pozisyondan sonra, ''Jo'nun işini bitirdik'' şeklinde bir konuşma yapmadığını söyledi.

Yalçın Ayhan, Galatasaray'a karşı oynadıkları Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Jo Alves'in sakatlanmasından kendisini sorumlu tutan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Bir gazete çıkan, ''Jo'nun işini bitirdik'' başlıklı haberde, Jo'yu kasten sakatladığına dair ifadelerin yer alması nedeniyle derinden üzdüğünü kaydeden Yalçın Ayhan, ''Ben beş kez büyük sakatlık yaşamış bir futbolcuyum ve sakatlığın ne olduğunu, futbol oynayan herkesten daha iyi bilirim. Kasti olarak birini sakatlamayı bir kenara bırakın, o düşünceye sahip olmak bile bir insan için vicdan, onur ve haysiyet yoksunluğudur'' dedi.
Jo'nun sakatlandığı pozisyonun dışında olduğunu belirten Ayhan, ''Galatasaray Kulübü, daha önce formasını şerefle giydiğim, ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim, başka bir kulüpte oynarken sakatlandığımda bile tesislerini ve imkanlarını bana sonuna kadar açan, vefa duyduğum saygın bir kulüptür'' diye konuştu.
Yalçın Ayhan, Jo'ya geçmiş olsun dileğinde bulunarak, en kısa sürede sahalara dönmesini temenni ettiğini dile getirdi.

GOL ATAMAYAN GOLCÜLER

TÜRKİYE'NİN TARAFTAR PROFİLİ


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN