Web Sürümüne Geç

    Haftanın programı

    12 Şubat 2010, Cuma

    Futbolda Turkcell Süper Lig'e 21. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 22. hafta, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Yükselme ve 1, 2, 3 ile 4. klasman gruplarında 4. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 2. hafta karşılaşmaları oynanacak.

    Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

    TURKCELL SÜPER LİG

    Yarın:

    14.00 Diyarbakırspor-Sivasspor (Diyarbakır Atatürk)
    19.00 Gaziantepspor-Beşiktaş (Kamil Ocak)

    14 Şubat Pazar:

    14.00 Antalyaspor-Eskişehirspor (Antalya Atatürk)
    14.00 İstanbil Büyükşehir Belediyespor-Ankaragücü (Atatürk Olimpiyat)
    14.00 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Yenikent ASAŞ)
    14.00 Denizlispor-Kayserispor (Denizli Atatürk)
    19.00 Manisaspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

    15 Şubat Pazartesi:

    20.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)

    BANK ASYA 1. LİG

    Yarın:

    13.30 Mersin İdmanyurdu-Altay (Tevfik Sırrı Gür)

    14 Şubat Pazar:

    13.30 Kocaelispor-Samsunspor (İsmetpaşa)
    13.30 Hacettepe-Adanaspor (Cebeci İnönü)
    13.30 Kardemir Karabükspor-Kayseri Erciyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
    13.30 Kartalspor-Konyaspor (Kartal İlçe)
    13.30 Orduspor-Dardanelspor (19 Eylül)
    13.30 Boluspor-Bucaspor (Bolu Atatürk)
    13.30 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmir Atatürk)

    15 Şubat Pazartesi:
    20.00 Çaykur Rizespor-Giresunspor (Yeni Rize Şehir)

    TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

    14 Şubat Pazar:

    13.30 Şanlıurfaspor-Çorumspor (Şanlıurfa GAP Arena)
    13.30 Tokatspor-Etimesgut Şekerspor (Gaziosmanpaşa)
    13.30 İskenderun Demir Çelikspor-Güngören Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
    13.30 Türk Telekom-Göztepe (Türk Telekom)

    TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI

    1. Grup
    -------
    14 Şubat Pazar:

    13.30 Gebzespor-Sakaryaspor (Gebze İlçe)
    13.30 Beykoz 1908-Bozüyükspor (Beykoz)
    13.30 Pendikspor-Zeytinburnuspor (General Basri Saran-Cezalı)
    13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Yalovaspor (Tavşanlı Ada)

    2. Grup
    -------
    Yarın:

    13.30 Denizli Belediyespor-Konya Şekerspor (Doğan Seyfi Atlı)

    14 Şubat Pazar:
    13.30 İstanbulspor-Fethiyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)
    13.30 Tepecikspor-Eyüpspor (Tepecik Belediye)
    13.30 Sarıyer-Alanyaspor (Çayırbaşı)

    3. Grup
    -------
    14 Şubat Pazar:

    13.30 Akçaabat Sebatspor-Pursaklarspor (Akçaabat Fatih)
    13.30 Ofspor-Trabzon Karadenizspor (Of İlçe)
    13.30 Kırşehirspor-Erzurumspor (Kırşehir Ahi)
    13.30 Çankırı Belediyespor-Karsspor (Çankırı Atatürk)

    4. Grup
    -------
    14 Şubat Pazar:

    13.30 Kahramanmaraşspor-Malatyaspor (Hanefi Mahçiçek)
    13.30 Adana Demirspor-Mardinspor (5 Ocak)
    13.30 Elazığspor-Adıyamanspor (Elazığ Atatürk)
    13.30 Belediye Vanspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Van Atatürk)

    TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU

    14 Şubat Pazar:

    13.30 Bandırmaspor-Kırıkhanspor (Bandırma 17 Eylül)
    13.30 Siirtspor-Araklıspor (Siirt Atatürk)
    13.30 Pazarspor-Balıkesirspor (Pazar İlçe)
    13.30 Torbalıspor-Keçiören Sportif (Torbalı 7 Eylül)
    13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Darıca Gençlerbirliği (Vefa)

    TFF 3. LİG KLASMAN GRUPLARI

    1. Grup
    -------
    Yarın:

    13.30 Küçükköyspor-İnegölspor (Tepecik Belediye-Seyircisiz)

    14 Şubat Pazar:
    13.30 Bayrampaşa-Bursa Nilüferspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
    13.30 Çerkezköy Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Çerkezköy Belediye)
    13.30 OYAK Renaultspor-Alibeyköy (OYAK Renault)

    2. Grup
    -------
    14 Şubat Pazar:

    13.30 Menemen Belediyespor-Muğlaspor (Menemen İlçe-Seyircisiz)
    13.30 Ispartaspor-Altınordu (Isparta Atatürk)
    13.30 Afyonkarahisarspor-Tekirova Belediyespor (Afyon Atatürk)

    3. Grup
    -------
    Yarın:

    13.30 İstanbul Kartal Belediyespor-Beylerbeyi (Kartal Bulvar)
    13.30 Ankara Demirspor-Orhangazispor (Cebeci İnönü)

    14 Şubat Pazar:
    13.30 Düzcespor-Keçiörengücü (Düzce 18 Temmuz)
    13.30 Gölcükspor-İstanbul Maltepespor (İhsaniye)

    4. Grup
    -------
    14 Şubat Pazar:

    13.30 Yimpaş Yozgatspor-Sürmenespor (Yozgat Bozok)
    13.30 Gümüşhanespor-Kastamonuspor (Gümüşhane Yenişehir)
    13.30 Ünyespor-Yalıspor (Ünye İlçe)
    13.30 Arsinspor-Bulancakspor (Arsin İlçe)

    5. Grup
    --------
    Yarın:

    13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-72 Batmanspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)

    14 Şubat Pazar:
    13.30 Malatya Belediyespor-Belediye Bingölspor (Malatya İnönü)
    13.30 Batman Petrolspor-Hatayspor (Batman 16 Mayıs)

    FUTBOLCULAR NASIL KADINLARLA BİRLİKTELER

    BURSASPOR - FENERBAHÇE MAÇINDAN KARELER
    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN