Final niteliğinde

Perşembe 18.02.2010 16:32

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Gençlerbirliği karşısında alacakları galibiyetin, deplasmanda Antalyaspor karşısında alınan 3 puanın anlamını daha da artıracağını söyledi.

Çalımbay, Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, Antalyaspor karşısında aldıkları galibiyetin kendileri için önemli olduğunu belirtti.

Gençlerbirliği maçının kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu:

''Sahamızda oynayacağımız Gençlerbirliği maçı final niteliğinde bir maç. Bizim diğer maçlarımız da aynı şekilde. Artık telafisi olmayan maçlara çıkıyoruz. Ligin üst sıralarını hedefliyorsak mutlaka bu maçlarda galip gelmemiz gerekiyor. Gençlerbirliği karşısında alacağımız galibiyet deplasmanda Antalyaspor karşısında alınan 3 puanın anlamını daha da artıracak. Bundan sonraki maçlarımızın final niteliğinde olduğunu düşünüyoruz. Bu konuda taraftarlarımıza ve onların desteğine güveniyoruz.''

Çalımbay, bir başarı geliyorsa, bu başarıda herkesin payının bulunduğunu belirterek, ''Bizim içeride oynadığımız maçlarda en büyük destekçimiz taraftarımız. Bizim taraftara küsmemiz gibi bir düşüncemiz olamaz. Taraftarımızın ve bizim hedefimiz, ortak noktamız, Eskişehirspor'un başarısıdır'' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN