Web Sürümüne Geç

    Haftanın programı

    19 Şubat 2010, Cuma

    Futbolda Turkcell Süper Lig'e 22. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 23. hafta, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları'na 5. hafta, TFF 3. Yükselme ve 1, 2, 3 ile 4. klasman gruplarında 6. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 3. hafta karşılaşmaları oynanacak.

    Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

    TURKCELL SÜPER LİG

    Yarın:

    14.00 Sivasspor-Manisaspor (Sivas 4 Eylül)
    15.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Eskişehir Atatürk)
    19.00 Trabzonspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)

    21 Şubat Pazar:
    14.00 Diyarbakırspor-Denizlispor (Diyarbakır Atatürk)
    14.00 Ankaragücü-Antalyaspor (Yenikent ASAŞ)
    14.00 Kasımpaşa-Gaziantepspor (Recep Tayyip Erdoğan)
    19.00 Beşiktaş-Galatasaray (BJK İnönü)

    22 Şubat Pazartesi:
    20.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

    BANK ASYA 1. LİG

    Yarın:

    13.30 Bucaspor-Kartalspor (Buca İlçe)

    21 Şubat Pazar:
    13.30 Konyaspor-Orduspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
    13.30 Giresunspor-Kocaelispor (Giresun Atatürk-Seyircisiz)
    13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (GASKİ Spor Tesisleri)
    13.30 Kayseri Erciyesspor-Karşıyaka (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
    13.30 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak)
    13.30 Samsunspor-Hacettepe (Samsun 19 Mayıs)
    13.30 Altay-Çaykur Rizespor (İzmir Alsancak-Seyircisiz)

    22 Şubat Pazartesi:
    20.00 Dardanelspor-Kardemir Karabükspor (Çanakkale 18 Mart)

    TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

    Yarın:

    13.30 Göztepe-Şanlıurfaspor (İzmir Alsancak-Seyircisiz)

    21 Şubat Pazar:
    13.30 Güngören Belediyespor-Türk Telekom (Mimar Yahya Baş)
    13.30 Etimesgut Şekerspor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Ankara OSTİM)
    13.30 Çorumspor-Tokatspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

    TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI

    1. Grup
    -------
    21 Şubat Pazar:

    13.30 Bozüyükspor-Körfez Belediyespor (Bozüyük İlçe)
    13.30 Sakaryaspor-Beykoz 1908 (Sakarya Atatürk-Seyircisiz)
    13.30 Yalovaspor-Gebzespor (Yalova Atatürk)
    13.30 Zeytinburnuspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Zeytinburnu)

    2. Grup
    -------
    21 Şubat Pazar:
    13.30 Fethiyespor-Turgutluspor (Fethiye İlçe)
    13.30 Konya Şekerspor-İstanbulspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
    13.30 Alanyaspor-Denizli Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)
    13.30 Eyüpspor-Sarıyer (Eyüp)

    3. Grup
    -------
    21 Şubat Pazar:

    13.30 Trabzon Karadenizspor-BUGSAŞ Spor (Sahil 2)
    13.30 Pursaklarspor-Ofspor (Bağlum Belediye)
    13.30 Karsspor-Akçaabat Sebatspor (Kars Şehir)

    4. Grup
    -------
    Yarın:
    13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Kahramanmaraşspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

    21 Şubat Pazar:

    13.30 Adıyamanspor-Belediye Vanspor (Adıyaman Atatürk)
    13.30 Mardinspor-Tarsus İdmanyurdu (Mardin 21 Kasım)
    13.30 Malatyaspor-Adana Demirspor (Malatya İnönü)

    TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU

    21 Şubat Pazar:

    13.30 Bandırmaspor-Torbalıspor (Bandırma 17 Eylül)
    13.30 Siirtspor-Keçiören Sportif (Siirt Atatürk)
    13.30 Pazarspor-Kırıkhanspor (Pazar İlçe)
    13.30 Darıca Gençlerbirliği-Araklıspor (Darıca İlçe)
    13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Balıkesirspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

    TFF 3. LİG KLASMAN GRUPLARI

    1. Grup
    -------
    21 Şubat Pazar:

    13.30 Çerkezköy Belediyespor-İnegölspor (Çerkezköy Belediye)
    13.30 OYAK Renault-Bursa Nilüferspor (OYAK Renault)
    13.30 Lüleburgazspor-Gaziosmanpaşaspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
    13.30 Bayrampaşaspor-Küçükköyspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

    2. Grup
    -------
    21 Şubat Pazar:

    13.30 Ispartaspor-Tekirova Belediyespor (Isparta Atatürk)
    13.30 Nazilli Belediyespor-Muğlaspor (Nazilli İlçe)
    13.30 Afyonkarahisarspor-İzmirspor (Afyon Atatürk)

    3. Grup
    -------
    21 Şubat Pazar:

    13.30 Düzcespor-Beylerbeyi (Düzce 18 Temmuz)
    13.30 Gölcükspor-Orhangazispor (İhsaniye)
    13.30 Kırıkkalespor-Keçiörengücü (Kırıkkale Başpınar)
    13.30 Ankara Demirspor-İstanbul Kartal Belediyespor (Cebeci İnönü)

    4. Grup
    -------
    21 Şubat Pazar:

    13.30 Yimpaş Yozgatspor-Yalıspor (Yozgat Bozok)
    13.30 Gümüşhanespor-Bulancakspor (Gümüşhane Yenişehir)
    13.30 Bafra Belediyespor-Sürmenespor (Bafra İlçe)
    13.30 Arsinspor-Ünyespor (Arsin İlçe)

    5. Grup
    --------
    21 Şubat Pazar:

    13.30 72 Batmanspor-Şanlıurfa Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
    13.30 Hatayspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Hatay Atatürk)
    13.30 Belediye Bingölspor-Batman Petrolspor (Bingöl Şehir)
    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN