"Trabzon'u yeneceğiz"

Salı 23.02.2010 12:59

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, bu hafta sahalarında karşılaşacakları Trabzonspor'u yenerek, rahatlamak istediklerini söyledi.

Hasan Akıncıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 26 Şubat Cuma akşamı Antalya'da konuk edecekleri Trabzonspor'un Süper Lig'in güçlü ekiplerinden biri olduğuna dikkati çekerek, ''Trabzonspor, 2. yarının en iyi performans sergileyen takımlardan biri. Zirveye oynayan bir takım. Dolayısıyla çok zor geçecek bir karşılaşma olacak. Ancak biz rahat nefes almak için kazanmak zorundayız. Trabzonspor'u yenerek rahatlamak istiyoruz'' dedi.
Trabzonspor'a karşı bir kaç sezondur şanslarının tutmadığına işaret eden Akıncıoğlu, ''Bir kaç sezondur yenemediğimiz Trabzonspor'u mağlup ederek bu şansızlığımızı kırmayı amaçlıyoruz. Sakat oyuncularımız bir bir iyileşiyor. Bu takıma olumlu yansıyor. Trabzonspor'u yenecek güçteyiz. Teknik heyete ve futbolcularımıza güvenimiz tamdır. Sahadan gülerek ayrılan taraf olmak istiyoruz'' diye konuştu.

Bu sezon Süper Lig'deki 360 bin TL'lik rekor cezaya maruz kalan Antalyaspor yönetiminin kararlılığını sürdürmeye devam edeceğini dile getiren Akıncıoğlu, şunları söyledi:
''Taraftarların art niyetli ve maksatlı kötü tezahüratları nedeniyle Antalyaspor 360 bin TL gibi rekor bir ceza yedi. Antalyaspor'a zarar vermek gayesinde olan taraftar gruplarının taleplerine cevap vermeyip, kararlı tutumuzu sürdüreceğiz. Tüm seyircilerimize ve futbolcularımıza olan mesuliyetlerimizi ve saygınlığımızı korumak açısından kararlı duruşumuzu sergilemeye devam edeceğiz. Antalyaspor'un gerçek taraftarlarını kombine kartlarıyla ve biletlerini alarak, stadyumdaki yerlerini almaya davet ediyoruz. Art niyetli ve maksatlı kötü tezahüratlar yaparak, bu takıma zarar verenlere karşı kararlı duruşumuz sürecek. Hiç kimsenin Antalyaspor'a zarar verme hakkı yoktur.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN