Web Sürümüne Geç

    Tüm liglerde program açıklandı

    26 Şubat 2010, Cuma

    Futbolda Turkcell Süper Lig'e 23. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 24. hafta, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları'na 6. hafta, TFF 3. Yükselme ve 1, 2, 3 ile 4. klasman gruplarında 7. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 4. hafta karşılaşmaları oynanacak.

    Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

    TURKCELL SÜPER LİG
    Bugün:
    20.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya Atatürk)

    Yarın:
    14.00 Bursaspor-Sivasspor (Sakarya Atatürk-Seyircisiz)
    19.00 Kayserispor-Beşiktaş (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    28 Şubat Pazar:
    14.00 Gençlerbirliği-Ankaragücü (Ankara 19 Mayıs)
    14.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)
    14.00 Manisaspor-Diyarbakırspor (Manisa 19 Mayıs)
    15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)
    19.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Ali Sami Yen)

    BANK ASYA 1. LİG

    Yarın:
    13.30 Kocaelispor-Altay (İsmetpaşa)
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Boluspor-Samsunspor (Bolu Atatürk)
    13.30 Kardemir Karabükspor-Konyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
    13.30 Karşıyaka-Dardanelspor (İzmir Alsancak)
    13.30 Mersin İdmanyurdu-Kayseri Erciyesspor (Tevfik Sırrı Gür)
    13.30 Hacettepe-Giresunspor (Cebeci İnönü)
    13.30 Orduspor-Kartalspor (Ordu 19 Eylül)
    13.30 Çaykur Rizespor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Yeni Rize Şehir)

    1 Mart Pazartesi:
    20.00 Adanaspor-Bucaspor (Adana 5 Ocak)

    TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

    28 Şubat Pazar:
    13.30 Şanlıurfaspor-Güngören Belediyespor (Şanlıurfa GAP Arena)
    13.30 Tokatspor-Göztepe (Tokat Gaziosmanpaşa)
    13.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Çorumspor (Akhisar Belediye)
    13.30 Türk Telekom-İskenderun Demirçelikspor (Türk Telekom)

    TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI
    1. Grup
    -------
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Gebzespor-Zeytinburnuspor (Gebze İlçe)
    13.30 Beykoz 1908-Yalovaspor (Beykoz)
    13.30 Körfez Belediyespor-Sakaryaspor (Alparslan Türkeş)
    13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Pendikspor (Tavşanlı Ada İlçe)
    2. Grup
    -------
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Denizli Belediyespor-Eyüpspor (Doğan Seyfi Atlı)
    13.30 İstanbulspor-Alanyaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
    13.30 Turgutluspor-Konya Şekerspor (Turgutlu 7 Eylül)
    13.30 Sarıyer-Tepecekspor (Yusuf Ziya Öniş)
    3. Grup
    -------
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Ofspor-Karsspor (Of İlçe)
    13.30 BUGSAŞ Spor-Pursaklarspor (Ankara OSTİM)
    13.30 Çankırı Belediyespor-Kırşehirspor (Çankırı Atatürk)
    4. Grup
    -------
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Kahramanmaraşspor-Adıyamanspor (Hanefi Mahçiçek)
    13.30 Adana Demirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Adana 5 Ocak)
    13.30 Tarsus İdmanyurdu-Malatyaspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
    13.30 Belediye Vanspor-Elazığspor (Van Atatürk)
    -TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU-
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Araklıspor-Balıkesirspor (Araklı İlçe)
    13.30 Kırıkhanspor-Darıca Gençlerbirliği (İskenderun 5 Temmuz)
    13.30 Keçiören Sportif-Pazarspor (Yenimahalle Hasan Doğan)
    13.30 Torbalıspor-Siirtspor (Torbalı 7 Eylül)
    13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Bandırmaspor (Vefa)

    TFF 3. LİG KLASMAN GRUPLARI

    1. Grup
    -------
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Gaziosmanpaşaspor-Alibeyköyspor (Gaziosmanpaşa)
    13.30 Bursa Nilüferspor-Lüleburgazspor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)
    13.30 İnegölspor-OYAK Renault (İnegöl İlçe)
    13.30 Küçükköyspor-Çerkezköy Belediyespor (Tepecik Belediye-Seyircisiz)
    2. Grup
    -------
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Muğlaspor-Altınordu (Muğla Atatürk)
    13.30 Tekirova Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)
    13.30 İzmirspor-Menemen Belediyespor (Buca İlçe)
    3. Grup
    -------
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Keçiörengücü-İstanbul Maltepespor (Ankara Aktepe)
    13.30 Orhangazispor-Kırıkkalespor (Orhangazi İlçe)
    13.30 Beylerbeyi-Gölcükspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
    13.30 İstanbul Kartal Belediyespor-Düzcespor (Kartal İlçe)
    4. Grup
    -------
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Sürmenespor-Kastamonuspor (İsmet Gürbüz Civelek)
    13.30 Bulancakspor-Bafra Belediyespor (Bulancak İlçe)
    13.30 Yalıspor-Gümüşhanespor (Yavuz Selim)
    13.30 Ünyespor-Yimpaş Yozgatspor (Ünye İlçe)
    5. Grup
    -------
    Yarın:
    13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Hatayspor (Şanlıurfa 11 Nisan)
    28 Şubat Pazar:
    13.30 Batman Petrolspor-Malatya Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
    13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Belediye Bingölspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)
    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN