Web Sürümüne Geç

"Ceyhun'un oynamaması kayıp"

Çarşamba 03.03.2010 13:33

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Ceyhin Eriş gibi bir yıldız futbolcunun, 6-7 ay futbol oynamamasının, Türk sporu ve kendisi için çok büyük bir kayıp olduğunu söyledi.

Kutlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ceyhun'un devre arası Denizlispor'a transferinde tahkim durumu olduğunu ortaya çıktığını belirtti.
Ceyhun'un durumunun takımla değil, sporcunun geleceği ile bir konu olduğunu ifade eden Kutlu, şunları kaydetti:

İŞTE TÜRKİYE'NİN TARAFTAR GERÇEKLERİ

DÜNYANIN EN İYİ FORVETLERİ

BÜYÜK TAKIMLARIN 10 NUMARALI FUTBOLCULARI

''Türkiye Futbol Federasyonu, konuya sporcu açısından yaklaşmalı. Ceyhun gibi bir yıldızın, milli futbolcunun 6-7 ay futbol oynamaması, Türk sporu ve kendisi için çok büyük bir kayıp. Ceyhun'un transfer sürecinde evraklarının bir iki saat geç gittiği iddia ediliyor. Futbol federasyonunun Ceyhun'un geçmişini, futbolculuğunu, milli takıma yaptığı katkıları göz önünde bulundurarak bir karara varacağına inanıyorum. Kulüpler için de zorlu bir süreç. Mutabakat, protokoller yapılmış, paralar ödenmiş. Bunlar önemli problemler. Ceyhun'a yardımcı olunacağını ümit ediyorum.''

Denizlispor, hafta sonu oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını, Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri'ndeki antrenmanla devam ettirdi. Hafta sonu, Denizli protokolünün Denizli Valisi Yavuz Erkmen başkanlığında Manisa'daki maça gideceği öğrenildi.

Denizlisporlu taraftarların da otobüslerle büyük bir konvoy halinde maçın oynanacağı kente götürüleceği, şehrin değişik yerine asılan ilanlarla
duyuruldu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN