Web Sürümüne Geç

Kayseri iddiasını sürdürecek

Çarşamba 03.03.2010 13:36

Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, son haftalarda yaşadıkları puan kayıplarına rağmen ligdeki iddialarının sürdüğünü söyledi.

Miraboğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligin ikinci yarısında sakatlıklar ve cezalı futbolcular nedeniyle takımın iskeletinin bozulduğunu, bu durumun başarıyı etkilediğini ifade etti. Beşiktaş maçında kaybettikleri puanı, bu hafta deplasmanda oynayacakları Kasımpaşa maçında telafi etmek istediklerini dile getiren Miraboğlu, şunları kaydetti:

''Son haftalarda puan kaybediyoruz, ama hedef küçültmedik. Biz puan kaybederken rakiplerimiz de puan kaybetti. Bu nedenle ligin üst sıraları ile aramızdaki puan farkı çok açılmadı. Ligdeki iddiamız sürüyor. Ligin üst sıralarını zorlamaya devam edeceğiz. Ligin ilk yarısında yakaladığımız galibiyet serisini tekrar yakalayabilirsek konumumuzu düzeltebileceğimizi düşünüyoruz. Takım da zaten toparlanmaya başladı.''
Sakat futbolcuların düzelmeye başladığını, bazı futbolcuların kart cezasının bittiğini hatırlatan Miraboğlu, sarı kart cezası nedeniyle Beşiktaş maçında oynayamayan Cangele'nin Kasımpaşa maçında forma giyecek olmasının kendilerini sevindirdiğini sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN