Web Sürümüne Geç

    Tüm liglerde program

    Cuma 05.03.2010 11:44

    Futbolda Turkcell Süper Lig'e 24. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 25. hafta, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları'na 7. hafta, TFF 3. Yükselme ve 1, 2, 3 ile 4. klasman gruplarında 8. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 5. hafta karşılaşmaları oynanacak.


    Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

    TURKCELL SÜPER LİG

    Yarın:

    14.00 Sivasspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Sivas 4 Eylül)
    14.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Recep Tayyip Erdoğan)
    15.00 Diyarbakırspor-Bursaspor (Diyarbakır Atatürk)
    19.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)

    7 Mart Pazar:
    14.00 Ankaragücü-Gaziantepspor (Yenikent ASAŞ)
    14.00 Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs)
    19.00 Fenerbahçe-Antalyaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

    8 Mart Pazartesi:
    20.00 Eskişehirspor-Galatasaray (Eskişehir Atatürk)

    BANK ASYA 1. LİGİ

    Yarın:

    13.30 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

    7 Mart Pazar:
    13.30 Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha)
    13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kocaelispor (GASKİ Spor Tesisleri)
    13.30 Altay-Hacettepe (İzmir Alsancak)
    13.30 Dardanelspor-Mersin İdmanyurdu (Çanakkale 18 Mart)
    13.30 Kartalspor-Kardemir Karabükspor (Kartal İlçe)
    13.30 Bucaspor-Orduspor (Yeni Buca)
    13.30 Samsunspor-Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)

    8 Mart Pazartesi:
    20.00 Konyaspor-Karşıyaka (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

    TFF 2. LİG

    Yükselme Grubu
    --------------
    Yarın:

    13.30 Göztepe-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (İzmir Alsancak)

    7 Mart Pazar:
    13.30 Güngören Belediyespor-Tokatspor (Mimar Yahya Baş)
    13.30 İskenderun Demirçelikspor-Şanlıurfaspor (İskenderun 5 Temmuz)
    13.30 Çorumspor-Etimusgut Şekerspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

    1. Klasman Grubu
    ----------------
    7 Mart Pazar:

    13.30 Sakaryaspor-Bozüyükspor (Sakarya Atatürk-Seyircisiz)
    13.30 Yalovaspor-Körfez Belediyespor (Yalova Atatürk)
    13.30 Zeytinburnuspor-Beykoz 1908 (Zeytinburnu)
    13.30 Pendikspor-Gebzespor (Pendik)

    2. Klasman Grubu
    ----------------
    7 Mart Pazar:

    13.30 Konya Şekerspor-Fethiyespor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
    13.30 Alanyaspor-Turgutluspor (Alanya Milli Egemenlik)
    13.30 Eyüpspor-İstanbulspor (Eyüp)
    13.30 Tepecikspor-Denizli Belediyespor (Tepecik Belediye)

    3. Klasman Grubu
    ----------------
    7 Mart Pazar:

    13.30 Pursaklarspor-Trabzon Karadenizspor (Bağlum Belediye)
    13.30 Karsspor-BUGŞAS Spor (Kars Şehir)
    13.30 Kırşehirspor-Akçaabat Sebatspor (Kırşehir Ahi)

    4. Klasman Grubu
    ----------------
    7 Mart Pazar:

    13.30 Malatyaspor-Mardinspor (Malatya İnönü)
    13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Tarsus İdmanyurdu (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)
    13.30 Adıyamanspor-Adana Demirspor (Adıyaman Atatürk)
    13.30 Elazığspor-Kahramanmaraşspor (Elazığ Atatürk)

    TFF 3. LİG

    Yükselme Grubu
    --------------
    7 Mart Pazar:

    13.30 Siirtspor-Bandırmaspor (Siirt Atatürk)
    13.30 Pazarspor-Torbalıspor (Pazar)
    13.30 Darıca Gençlerbirliği-Keçiören Sportif (Darıca İlçe)
    13.30 Balıkesirspor-Kırıkhanspor (Balıkesir Atatürk)
    13.30 Araklıspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Araklı İlçe)

    1. Klasman Grubu
    ----------------
    7 Mart Pazar:

    13.30 Çerkezköy Belediyespor-Bayrampaşaspor (Çerkezköy Belediye)
    13.30 OYAK Renault-Küçükköyspor (OYAK Renault)
    13.30 Lüleburgazspor-İnegölspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
    13.30 Alibeyköyspor-Bursa Nilüferspor (Alibeyköy)

    2. Klasman Grubu
    ----------------
    7 Mart Pazar:

    13.30 Menemen Belediyespor-Afyonkarahisarspor (Turgutlu 7 Eylül-Cezalı)
    13.30 Ispartaspor-İzmirspor (Isparta)
    13.30 Altınordu-Tekirova Belediyespor (Buca İlçe)

    3. Klasman Grubu
    ----------------
    7 Mart Pazar:

    13.30 Düzcespor-Ankara Demirspor (Düzce 18 Temmuz)
    13.30 Gölcükspor-Kartal Belediyespor (İhsaniye)
    13.30 Kırıkkalespor-Beylerbeyi (Kırıkkale Başpınar)
    13.30 İstanbul Maltepespor-Orhangazispor (Gebze İlçe)

    4. Klasman Grubu
    ----------------
    7 Mart Pazar:

    13.30 Yimpaş Yozgatspor-Arsinspor (Yozgat Bozok)
    13.30 Gümüşhanespor-Ünyespor (Gümüşhane Yenişehir)
    13.30 Bafra Belediyespor-Yalıspor (Bafra İlçe)
    13.30 Kastamonuspor-Bulancakspor (Kastamonu Gazi)

    5. Klasman Grubu
    ----------------
    Yarın:

    13.30 Malatya Belediyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Malatya İnönü)

    7 Mart Pazar:
    13.30 Hatayspor-72Batmanspor (Hatay Atatürk)
    13.30 Belediye Bingölspor-Şanlıurfa Belediyespor (Bingöl Şehir)
    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN