Gizli şampiyon Bursa!

Cumartesi 06.03.2010 22:38
Teknik Direktör Hikmet Karaman, olaylar sebebiyle ertelenen Diyarbakırspor maçının hükmen 3-0 Bursaspor lehine sonuçlanacağını söyledi. Karaman, "Bence Bursaspor çok büyük bir engeli aştı. Ligin gizli şampiyon adayı Bursaspor." dedi.

Diyarbakır-Bursaspor maçını izlemek üzere bu şehre giden Karaman, olaylar üzerine Bursasporlu yöneticilerle uçakla Bursa'ya geldi. Karaman, uçakta gazetecilere yaptığı açıklamada, maçın 3-0 Bursaspor lehine sonuçlanacağını iddia etti.

Karaman, şöyle konuştu; "Bence Bursaspor çok büyük bir engeli aştı. Ligin gizli şampiyon adayı Bursaspor zaten. Dolayısıyla bundan sonraki maçlarda da göstereceği performans lig sonunda hem yerli teknik adamın bizi temsil etmesi, hem de bir Anadolu takımının şampiyon olması bizim için gurur kaynağı. İnşallah Ertuğrul Sağlam şampiyon olur; biz de onu ayakta alkışlarız."

Diyarbakır'da yaşanan olaylara da değinen Karaman, "Böyle bir statta maç oynamak, seyircilerin ile futbolcuların bu kadar yakın olması büyük bir tehlike. Hele de atılan şey taş olursa, çok kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Bursaspor buradan ucuz kurtuldu. Allah yardım etti. İyi bir 3 puan aldı Bursaspor. Şimdi 3 tane çok önemli viraj maçları var. Onlardan iyi dönerse -ki geçmişte Fener karşısında 2-0'dan maçı 3-2 bitirebiliyorsanız bundan sonra da aynı başarıyı Bursaspor takımının yapacağına inanıyorum. Ertuğrul hoca gerçekten çok iyi bir takım oluşturmuş. Çok etkili bir takım var ortada." diye konuştu.

İŞTE ÇIKAN OLAYLARDAN SICAK KARELER


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN