Ankaragücü atakta

Pazartesi 08.03.2010 12:58

Turkcell Süper Lig kulüplerinden Ankaragücü, yeni açtığı tekvando şubesinin başına dünya şampiyonu ve olimpiyat üçüncüsü Hamide Bıkçın'ı getirdi.

Yeni branş başvurusunu Gençlik İl Spor Müdürlüğüne yapan sarı-lacivertli kulüpte, yaz ve kış spor okulları genel koordinatörlüğünü de yapacak Hamide Bıkçın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tekvando Milli Takımı kadrosunda bulunan bazı önemli sporculara transfer teklifi yapacaklarını söyledi.
Alt yapıda minik kız takımı da oluşturacaklarını belirten Bıkçın, ''Ankaragücü futbol sahasından sonra tatamide de fırtına gibi esecek. Dünya şampiyonalarında ve olimpiyat oyunlarında Ankaragücü'nün ismini duyuracağız'' dedi.

İŞTE GALATASARAY'IN SON BOMBASI

Konuyla ilgili açıklama yapan kulüp genel menajeri Ender Yurtgüven ise kulüp yönetim kurulu olarak amatör branşlardaki faaliyetlerin geliştirilmesi ve alt yapının güçlendirilmesi amacıyla çeşitli branşlarda yaz ve kış spor okulları açmaya karar verildiğini söyledi.

EN SEKSİ BAYAN TELEVİZYON SPİKERLERİ

Yönetim kurulunun kararı yönünde kulüp bünyesinde tekvando şubesini açtıklarını ve antrenör olarak da Hamide Bıkçın ile anlaştıklarını ifade eden Ender Yurtgüven, ''Hamide hocamız aynı zamanda yaz ve kış spor okulları genel koordinatörlüğünü de yürütecek. Hocamızın, Ankaragücü forması altında kendisi gibi büyük şampiyonlar yetiştireceğine inanıyoruz'' dedi.

ARİEL ORTEGA'YI FENERBAHÇE'DE HANGİ FUTBOLCULAR DÖVDÜ?

GOL ATAMAYAN GOLCÜLER

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

EN İLGİNÇ FUTBOL REKORLARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN