"Kader maçı Beşiktaş olursa"

Çarşamba 10.03.2010 19:49

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise ligdeki gelecekleri adına çok önemli bir maça çıktıklarını kaydederken, ''Zirve mücadelesinde bu 3 puanı alma mecburiyetimiz vardı. Kazandığımız 3 puan bizi çok farklı yerlere taşıyacak. Galatasaray'la aramızdaki puan farkı böylece 1'e indi'' dedi.

Maçın ilk yarısının, kendileri adına başarılı geçtiğini, ikinci yarıda Kasımpaşa'nın baskısı artsa da pozisyonlar bulduklarını anlatan Sağlam, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Geleceğe ümitle bakıyoruz. Önümüzde bir fikstür avantajı olsa da maçlar oynanmadan kazanılmıyor. Bugün elde ettiğimiz avantajı, Manisaspor maçını da kazanarak sürdürmek istiyoruz. Maçlarımızı birer birer düşünüyoruz. Sezon sonunda nerede olacağımızı veya kimlerle maç yapacağımızı düşünmüyoruz. Sadece bir sonraki maça bakıyoruz.''

Bursaspor'un, ligin gizli lideri olarak adlandırılması konusunun, oyuncular üzerinde baskı yaratıp yaratmadığı sorusuna Ertuğrul Sağlam, ''Böyle bir endişe yaşamıyoruz. Çok iyi bir futbolcu grubuna sahibim. Çok iyi niyetli bir grup. Çok çalışıp, mücadelemizi devam ettiriyoruz. Elimizden geleni yaptıktan sonra, sonuç ne olursa olsun, razı oluruz. Allah çalışanın her zaman yanında oluyor'' yanıtını verdi.
Sağlam, olaylı Diyarbakırspor maçı hakkında da ''Diyarbakırspor maçı için kurallar açık ve biz 3 puan bekliyoruz. Tabii ki hanemize yazılmadan da sayamayız'' dedi.

''KADER MAÇI BEŞİKTAŞ OLURSA...''


Başarılı teknik adam, Bursaspor'un, sezonun son haftasında Beşiktaş'la karşılaşacağı hatırlatılarak, şampiyonluğun bu maça kalması halinde neler hissedecekleri şeklinde yöneltilen bir soruyu, ''Öyle bir maçı hiç oynamak istemem. Tüm emeklerinin bir 90 dakikaya sığdırılmasını kimse istemez, ama şartlar bizi oraya getirirse, çıkar elimizden geleni yaparız. İnşallah bazı şeyler son haftadan önce netleşir'' diye yanıtladı.


O GOL HERŞEYİ DEĞİŞTİRMİŞTİ

SANTOS'U BUNALIMA SOKTU!

GALATASARAY ZORLA ALACAK

GALATASARAY - FENERBAHÇE MAÇLARININ UNUTULMAYANLARI


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN